Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Uwaga Pirat". Policjant miał powody do pośpiechu, ale dostał mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2016 r. o 18:46 Powrót do artykułu
dzięki pseudo dziennikarzom dziennika wschodniego i jakiegoś społeczniaka z puław lub wsi pod puławami.. Policjanci będą jeździć z przepisami na interwencję, nie będą się spieszyć. osiągacie co chcecie... by Wam kiedyś pomoc nie była potrzebna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za palant ten film nakręcił i puścił w neta a drugi mądry ze strachu wykazał się i ukarał kierowcę. Przecież tutaj nie było żadnego zagrożenia. Piesi weszli na ulice kiedy radiowóz był 100m dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście jakby narobił popeliny tymi sygnałami to gość nie wiadomo jakby zareagował, a tak wpadli z za***enia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz, zaraz...a tu nie było kontratypu?? swk?? nie znam akt, ale panowie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film nakręcił facet , który jeżdzi granatową skodą octawią LPU i parkuje koło NOWEJ GALERII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weśta się opamiętajta! Jakiś jełop se kamerkę kupił i szeryfa wielce sprawiedliwego zgrywa a prawda jest zazwyczaj taka że to właśnie takie cioty z kamerami mają najwięcej "za uszami". Na miejscu policjantów którym kazano się tą sprawą zająć, wzywałbym tego pizdusia z piętnaście razy pod pretekstem "uzupełnienia materiałów dowodowych". Odechciało by mu się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grucha już w patrolu nie jeździ bo by zrobił porządek z tym społecznikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przełożony policjantów jak by miał jaja to tej sprawy by nie było a napewno tak by się nie zakończyła,ale to pewnie zwykła pipa jak większość z kadry kierowniczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szczerze mówiąc to na tą interwencję się zbytnio nie spieszyli jadą pewnie 50-60. Coś mi się wydaje, że to tłumaczenie o interwencji może być mocno naciągane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest nielegalne nagranie, które w sądzie nie może być dowodem. Rychy, Zbychu i Sawicka są zawiedzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze !!! Nagrywajmy i piętnujmy takie zachowania Policji! Oni też są bezwzględni w wyrabianiu norm mandatowych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mandat i punkty może pan redaktor dowie się w jakiej wysokości i ile punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem policjantem i po takich sytuacjach właśnie i opinii i nastawieniu społeczeństwa mam ja i koledzy wy***..e na pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJANT JEST GORSZY OD BANDYTY - POLICJANTOWI SIĘ WYDAJE, ŻE MAJĄC MATURĘ MA WIĘKSZĄ WIEDZĘ OD PROFESORA PRAWA - ZAMIAST KARAĆ POWINNI TAKIEGO GŁUPA NATYCHMIAST WYWALIĆ Z POLICJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak a jak by gosc kogos zabil to byly by komentarze czemu Policja jechala.zgodnie z przepisami itp. Na ulicy ma pierwszenstwo pieszy czy rowerzysta to samochod powinien miec pierwszenstwo na chodniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodac trzeba w takim razie niedopelnienie obowiazkow slozbowych skoro jechal na interwencje i nie wlaczyl sygnalow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip napisał:
jestem policjantem i po takich sytuacjach właśnie i opinii i nastawieniu społeczeństwa mam ja i koledzy wy***..e na pracę
Sami sobie na taką opinie pracujecie. To nie wina społeczeństwa, że tak jesteście postrzegani. Dlaczego policjant w USA jest szanowany? Jak się dowiesz i wprowadzisz w życie u siebie, znikną Twoje rozterki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policmarcin napisał:
przełożony policjantów jak by miał jaja to tej sprawy by nie było a napewno tak by się nie zakończyła,ale to pewnie zwykła pipa jak większość z kadry kierowniczej
Właśnie dlatego, że ma jaja, postąpił tak, jak powinien. Twoje wyobrażenie, że powinien zachować się inaczej jest błędne. Radiowóz wjechał na skrzyżowanie, przy nadawanym sygnale zabraniającym takiego manewru? Wjechał! Radiowóz nie był w tamtej chwili pojazdem uprzywilejowanym? Nie był! To jaką widzisz różnicę między kierowcami zwykłego samochodu, a radiowozu? Prawo będzie szanowane tylko wtedy, gdy ludzie postawieni na jego straży będą je także szanować. Chylę czoła przed decyzją o ukaraniu mandatem, a domyślam sie także, że skoro nie ma informacji o skierowaniu sprawy do sądu, to mandat został przyjęty z pokorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwnie po nagraniu radiowozu zawsze policjanci sa nieomylni czy to nie ludzie???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada!!! Ciekawe czy ten "nauczyciel" Policji byłyby również taki skrupulatny gdyby to Policja jechała do niego na interwencję???? Wtedy by się skarżył że za późno przyjechali...!!!!! Poza tym piesi nie zmienili rytmu przechodzenia. Daleko byli od radiowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...