Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Waldemar Pawlak na obchodach 100-lecia OSP w Górze Puławskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2016 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Mam zasadnicze pytanie - dlaczego na zdjęciach nie ma Pana Wójta Brzezińskiego??? Jestem mocno zaniepokojony dalszymi losami naszej Gminy. Ewidentnie dzieje się z Wójtem cos niedobrego, gdyż jeśli wszystko byłoby w porządku to Wójt byłby na swoim miejscu czyli na większości zdjęć. Co teraz będzie z naszą Gminą i z nami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzali gaśnice w samochodach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest ten Pawlak? Przyjęli go z honorami jak prezydenta. Śmiech na sali hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co szkaluja wójta niech juz lepiej wytrzezwieja i rozejrza się dookoła po gminie, bo tylko ślepy albo zawistny tego nie widzi. Ale to takie polskie takie chrześcijańskie walić w klawiaturę żeby tylko komuś dokopac... Smutne i żałosne zarazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Losami naszej gminy trzeba by się martwić, gdyby chciały tu rządzić takie osoby jak pani vice z Karczmisk - ta od munduru w szafie i pan vice z Kazimierza - ten wywalony kiedyś z UG Puławy, a ostatnio szukający rzecznika prasowego. Dziękuję za taką dobrą zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie wladku, pan się nie boi!! ***s://youtu.be/di_pbo9smva?t=35s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zsl od kilkunastu lat zarządza w NAJBIEDNIEJSZYCH WOJEWÓDZTWACH POLSKI. Czas to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOCNA ZMIANA na youtubie - nigdy nie zapomnimy Pana udziału w tej haniebnej akcji BOLKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się mieszka w G. Puławskiej albo w Gołębiu to faktycznie na wójta bardzo narzekać nie można, ale inne mniejsze miejscowości to ziemia zapomniana przez naszego władcę i tu naprawdę nie ma za co go chwalić. No chyba, że za ktoś jest szczęśliwy, że dostał parę tysięcy zł na całą wieś tzw. funduszu sołeckiego, z którymi nie wiadomo co począć bo na byle co szkoda wydać a na coś konkretnego i przydatnego to trzeba by mieć co najmniej kilka razy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemia zapomniana? Bzdura na poziomie tych, jakie próbowała nam wcisnąć ekipa elżbietanek w ostatniej kampanii na wójta. Proponuję więcej szacunku, nie jesteśmy ciemnym ludem, który wszystko kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę cię Boguś K, pozdrawiamy z Swiss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ziemia zapomniana? Bzdura na poziomie tych, jakie próbowała nam wcisnąć ekipa elżbietanek w ostatniej kampanii na wójta. Proponuję więcej szacunku, nie jesteśmy ciemnym ludem, który wszystko kupi" Człowieku daj już spokój z tymi elżbietankami wyznawco św. kszysztofa (a może i sam Krzysztofie). Mnie obchodzi ani Elżbieta ani Krzysztof tylko to czy w mojej gminie ludziom żyje się lepiej czy nie i mam w d...pie te wasze pseudopolityczne przepychanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...