Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
akt wandalizmu o znaczeniu symbolicznym - lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– "Zdziwieni sprawdziliśmy w Internecie hasło i okazało się, że napis jest efektem akcji społecznej pod tym samym tytułem". Czyli też nie czailiście, sami się przyznajecie ...Ale dobrze, że sprawdziliście w necie, mieliście na to czas... Nie oceniajcie zatem v-ce burmistrza, pewnie działal natychmiast nie zorientowany, nie sprawdził w Inernecie, tak jak wy... Wstyd.... wiedziałam, że tak będzie, przeczułam to, przecież "trąbili" w telewizji o tej akcji, pisali w necie, ta akcja jest nie od dzis... A słyszeliście podobną tego artysty, ale o Powstaniu Warszawskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenzory,pewnie z hasbary,usunęli wszystkie treści ganiące tego typu napisy w miejscach publicznych-Polaku niewidzialna ręka wkłada ci knebel. Nakazują Ci zdejmowanie krzyży a ich miejsce pewnie zajmą takie oto napisy.Czy europejskie trybunały będą za nie nakładać kary pieniężnye jak w przypadku krzyża?,pewnie nie......a może będą za to awanse ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierzanka napisał:
– "Zdziwieni sprawdziliśmy w Internecie hasło i okazało się, że napis jest efektem akcji społecznej pod tym samym tytułem". Czyli też nie czailiście, sami się przyznajecie ...Ale dobrze, że sprawdziliście w necie, mieliście na to czas... Nie oceniajcie zatem v-ce burmistrza, pewnie działal natychmiast nie zorientowany, nie sprawdził w Inernecie, tak jak wy... Wstyd.... wiedziałam, że tak będzie, przeczułam to, przecież "trąbili" w telewizji o tej akcji, pisali w necie, ta akcja jest nie od dzis... A słyszeliście podobną tego artysty, ale o Powstaniu Warszawskim?
WYTATUUJ SOBIE TĄ TREŚĆ NA CZOLE I SPACERUJ Z NIĄ GDZIE CHCESZ I ILE CHCESZ ALE NIE NA OBIEKCIE UŻYTKU PUBLICZNEGO BO JEST TO ZWYKŁYM PODLEGŁYM KARZE WANDALIZMEM. JA TAKIEGO PRAGNIENIA JAK AUTOR TEGO NAPISU NIE MAM I NIE ZDZIWCIE SIĘ JAK OBOK NAPISZĘ -ŻYDZIE JA CIEBIE TU NIE CHCĘ.ŻYDZIE NIE CHCĘ ABY MOJE WNUKI PODZIELIŁY LOS PALESTYŃCZYKÓW ITP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na TVP INFO oglądam właśnie reportaż ze Strefy Gazy -Żydzie nie tęsknię za tobą-bo jesteś mordercą niewinnych Palestyńskich dzieci.Skoro to robisz tam ,możesz to kiedyś zrobić i tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla sprawcy napisu Art.288 kk .Myślę ,że Pan Burmistrz odnajdzie wandala i zrobi użytek z prawa. TĘSKNISZ ZA ŻYDEM-OBEJŻYJ REPORTAŻ ZE STREFY GAZY TVP INFO 29/30.styczeń.2010 rok.MOŻE PRZEJŻYSZ NA OCZY -TO POKOLENIE BARABASZA.PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ ICH SĘDZIOWIE SKAZYWALI POLSKICH PATRIOTÓW NA ŚMIERĆ W UB-eckich WIĘZIENIACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
akt wandalizmu o znaczeniu symbolicznym - lol
Art.288 kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE JAK SIE TO OKAZUJE NIE BYLO ZGLOSZONE WIĘC TO ZWYKŁY WANDALIZM BO BEZ ZGODY WLAŚCICIELA NIE MOZNA MALOWAĆ MUROW I DOBRZE ZROBILI ZE ZAMALOWALI MALO TO BEZ ZGODY ZGLOSIL SIĘ MANDAT I NIECH ODMALJE MUREK DLACZEGO JEDNYCH SIE PRAWO TYCZY CZYLI POLAKOW A ŻYDOW NIE I TO W POLSCE!!!!!!!!!!!!!! NIECH ŻYDZI NIE ŻĄDZĄ W POLSCE TYLKO NIECH SĘ STOSUJA DO PRAWA POLSKIEGO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierzanka napisał:
– "Zdziwieni sprawdziliśmy w Internecie hasło i okazało się, że napis jest efektem akcji społecznej pod tym samym tytułem". Czyli też nie czailiście, sami się przyznajecie ...Ale dobrze, że sprawdziliście w necie, mieliście na to czas... Nie oceniajcie zatem v-ce burmistrza, pewnie działal natychmiast nie zorientowany, nie sprawdził w Inernecie, tak jak wy... Wstyd.... wiedziałam, że tak będzie, przeczułam to, przecież "trąbili" w telewizji o tej akcji, pisali w necie, ta akcja jest nie od dzis... A słyszeliście podobną tego artysty, ale o Powstaniu Warszawskim?
Z CIEBIE KAZIMIERZANKA JAK ZE MNIE RAKIETA A JAK O TYM WIEDZIAŁAS TO BYŁO POMALOWAĆ SWÓJ DOM I IM UDOSTEPNIC A W POLSCE TAK NIE WOLNO WIĘC TAKIE AKCJE NIECH SE ROBIĄ U SIEBIE A JAK CHCĄ NIECH ZAPLACA ZA UDOSTĘPNIENIE W ODPOWIEDNIMURZEDZIE MAJA ZGODE NA PIŚMIE I OK A PUNIEJ PO AKCJI KTOS ODMALUJE MURKI ŚCIANY ZA DEWASTACJE BO MOIM ZDANIEM TAKIE NAPISY NIE PASUJA DO KAZIMIERZA A MIESZAM NIEDALEKO I MOJA RODZINA Z POKOLEŃ RÓWNIEŻ POCHODZI Z OKOLIC KAZIMIERZA A MOZE NAWET Z KAZIMIERZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
akt wandalizmu o znaczeniu symbolicznym - lol
Tak bo co niektorym wszystko mozna w Polsce nawet nie stosować sie do przepisow---i to jest najdziwniejsze -----więc po co to prawo -----dla biednych Polaków---a innych sie nie tyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można człowiekowi na głowę nas..., zapaskudzić przestrzeń publiczną, byleby to uzasadnić działaniem "artystycznym". Co niektórym źle, jak nie ma antysemityzmu - muszą go wywoływać sztucznie prowokując ludzi nonsensownymi napisami. Zdrowy odruch obronny - oczyszczenie muru to powód do krytyki władz Kazimierza? Skoro wiadomo, kto stoi za akcją, to niech pokryje koszty porządkowania i zapłaci kare, żeby na zaś nie przychodziły im takie pomysły. Niech sobie na czole wytatuuje, a nie na murach pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BREDZENIE NIJAKIEGO BETLEJEWSKIEGO TO SOCTECHNIKA OBLICZONA NA WYWOŁANIE SKANDALU ,SĄDZĄC Z ZAINTERESOWANIA TEGO OBYWATELA JEST ŻYDEM KTÓRY JUDZI A NIE WIDZI WŁASNEGO NOSA I NIE CHCE DOJRZEĆ MORDOWANIA PALESTYŃCZYKÓW WE WŁASNEJ OJCZYŻNIE A KŁAMIE BO NA RÓWNI STAWIA KŁAMCA ZABIJANIE PRZEZ NIEMCÓW JEGO RODAKÓW I 68 ROK. NIBY JAK NA TO ŻE ICH Z POLSKI USUNIĘTO TO COŚ DUŻO ICH TUTAJ DALEJ SIEDZI .TE JEGO HASŁO TO SOBIE MOŻE W USA WYPISYWAĆ ICH KOLONII ,TAM MAJĄ TAK SPRANE MÓZGI I NIE ZNAJĄ HISTORII ,A TUTAJ NIE IZRAEL A JAK SIĘ NIE PODOBA TO WYNOCHA DO SIEBIE .JA NIE LUBIĘ ŻYDÓW BO KŁAMIĄ CIĄGLE W SWYCH GAZETACH WYPISUJĄC BZDURY O MOJEJ OJCZYŻNIE I DOPÓKI BĘDĄ KŁAMAĆ TO TAK BĘDZIE ,SĄDZĘ ŻE SIĘ NIE ZMIENIĄ BO PRZED WOJNĄ TEŻ SIĘ ZAJMOWALI JUDZENIEM I SZCZUCIEM POLAKÓW NA POLAKÓW ,WIDAĆ BYŁO JAK NAS NIENAWIDZĄ WITAJĄC KWIATAMI ARMIĘ SOWIECKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na jego miejscu bym się tłumaczył, że specjalnie tak kazał zrobić co by głośniej było o akcji bo szczerze napiszę nic o niej nie wiedziałem aż do teraz... Idąc ulicą i widząc taki napis zastanawiał bym się gdzie jest następna część kończąca... a jeszcze inna sprawa jest taka że malowideł na murach murkach (przepraszam nie malowideł a bohomazów, nie mogę znieść)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tęsknię, ale nie za anonimowym żydem, ja tesknię za Żydem Bormanem, za Żydem Różańskim, Humerem, Romkowskim, Borejszą, Brystigerową i innymi Żydami, założycielami III RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego sie tak pieklicie? Przecież nie wyrażalam swojego zdania ani "za", ani "przeciw" napisowi... Uderz w stół, a nożyce się odezwą....Dlaczego reagujecie z pianą na ustach reagują? Mnie po prostu rozśmieszył tytuł artykułu "Władze Kazimierza nie zrozumiały napisu"...napisu nie zrozumieli redaktorzy Dopiero sprawdzili w necie i zorientowali się, że jest taka akcja... Kłoćcie się nadal. Pozdrawiam Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kinol~ napisał:
TĘSKNISZ ZA ŻYDEM-OBEJŻYJ REPORTAŻ ZE STREFY GAZY TVP INFO 29/30.styczeń.2010 rok.MOŻE PRZEJŻYSZ NA OCZY -TO POKOLENIE BARABASZA.PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ ICH SĘDZIOWIE SKAZYWALI POLSKICH PATRIOTÓW NA ŚMIERĆ W UB-eckich WIĘZIENIACH.
Antysemityzm w czystej postaci. Skoro Polacy mordowali Ukraińców kilkadziesiąt lat temu, to też znaczy że wszyscy Polacy to mordercy? Głupota nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczona napisał:
Antysemityzm w czystej postaci. Skoro Polacy mordowali Ukraińców kilkadziesiąt lat temu, to też znaczy że wszyscy Polacy to mordercy? Głupota nie boli.
DLA MNIE TEŻ NIE WSZYSCY UKRAIŃCY TO BANDZIORY Z UPA KTÓRZY WYMORDOWALI NA WOŁYNIU ok.200 TYS NASZYCH OBYWATELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd jest dla mnie tak samo abstrakcyjny jak Eskimos. I mam do niego stosunek mniej więcej taki, jak on wobec mnie. Ale szlag mnie trafia jeśli jeden czy drugi idiota wykonuje mazgaje na ścianach odnowionych (nowych) budynków, murków itp. Niezależnie od intencji, każdy graficiarz, czy inny "artysta" powinien ponosić karę (najlepiej finansową) za niszczenie mienia (prywatnego, publicznego).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten burmistrz to zapewne Żyd bo czyta od prawej do lewej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...