Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamała się do kiosku i zostawiła dowód

Utworzony przez olo, 3 października 2014 r. o 07:02 Powrót do artykułu
Jednego złodzieja mniej. Tylko pytanie, czy pójdzie siedzieć, bo jeśli nasze polskie sądy analizują 3 lata prostackie okrzyki kiboli na stadionie "Żydzi do Auschwitz !" by po 3 latach stwierdzić, że jednak złamano prawo, to ja nie wiem.... KURWA, kto pracuje w tych sądach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego złodzieja mniej. Tylko pytanie, czy pójdzie siedzieć, bo jeśli nasze polskie sądy analizują 3 lata prostackie okrzyki kiboli na stadionie "Żydzi do Auschwitz !" by po 3 latach stwierdzić, że jednak złamano prawo, to ja nie wiem.... ku***, kto pracuje w tych sądach?
Żydzi CYCU pracują.  Opanowali wszystko i wszędzie,to są ci sami co kiedyś w NKWD,UB,SB są wszędzie, jak motocykle !!! co do złodziei i oszustów to teraz jest ich w rządzie najwięcej i tez odPOwiedzialności żadnej !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następczyni Wydry-Zając!!!Jedna patologia idzie siedzieć,to wyrasta następna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...