Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wójt janowca

Utworzony przez zbyszek, 30 maja 2013 r. o 08:47
W poniedziałek 03.05.2013 pod Urzędem Gminy w Janowcu odbędzie się pikieta w obronie miejsc pracy, oraz chorych i podłych praktyk zwalniania ludzi i traktowania ich jak śmieci. Wójt postanowił zwolnić, niby na podstawie redukcji etatów, część kadry nauczycielskiej, a wzamian przyjąć swoich ludzi, mało kompetentnych (prawnie jest to nie mozliwe, a jednak nie w Janowcu). Takim praktykom mówimy stanowcze NIE!!! Będziemy walczyć o swoje prawa. Ten cały urząd to państwo w państwie, rozpędzimy tą klikę. Zapraszamy wszystkich chcących wspomóc nasze działania, a możeby tak zwolnić wójta z urzędu, taka redukcja etatu, przecież jest nikomu nie potrzebny, gmina i bez niego sobie poradzi, przy okazji budżet gminy się zwiększy o jakieś 12.000 zł (tyle zarabia wójt) miesięcznie plus diety, delegacje, itd. A co, jak tak się traktuje wyborców. Taczki mile widziane!!!S
Sama taczka niestety nie zda rezultatu, ale za to rakdykalna inicjatywa mieszkańców gminy może wiele zmienić   ludzie są w stanie wiele zmienić, szczególnie, gdy sprawą zajmą się ogólnopolskie media, a nie tylko lokalne imitacje dziennikarzy współpracujące z puławskim brukowcem, całujące miejsca po których kroczył wójt gminy Janowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protesty to jedyna forma żeby cos zmienić, droga prawną zwykły człowiek nie wygra, a siła w narodzie, tylko razem możemy coś zmienić, przed wyborami wszyscy są urabura, a potem ..., tylko tak można coś zmienić, nawet zmienić gospodarza, protest jest jedyną bronią zwykłych ludzi, walczcie bo jest o co, WALCZCIE!!! macie nasze poparcie i nie przejmujcie się tym co piszą tacy kolesie jak ta cała wrona czy ten najaraniec jak mu tam, nie ważne, chyba im się grunt pali pod nogami, JESTEŚMY Z WAMI, CAŁA NAPRZOD, uciskany naród ZWYCIĘŻY, ZWYCIĘŻYMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszamy!!! -małe sprostowanie ze względu na ostatnio małą frekwencję   Dzisiaj na  rynku ogłoszono że pikieta ludzi niezadowolonych z rządów Wójta Janowca ma odbyć się w piątek 7 maja 2013 roku o godz 18.00 pod urzędem Gminy w Janowcu w sprawie podłych praktyk Wójta :ph34r: Koconia .jakie stosuje wobec nas mieszkańców -tzn. wykręcanie rąk, przypalanie zapalniczką i wbijanie zapałek pod paznokcie.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA PRZYPICIE :D   Po skończonym spotkaniu planowana jest składkowa impreza połączona z konsumpcją napoji wysokoprocentowych i śpiewaniem przaśnych przyśpiewek.    Prosze informację przekazać dalej!!!
te nie rób z siebie pajaca, no chyba że nie musisz :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nikt nie pisze wniosków o wczorajszym zebraniu i co wynikło d wc dyrektorka nie umiała w piśmie podać ile jest dzieci w przedszkolu, twierdziła że się pomyliła napisać 75- do 90 dzieci a 105 to różnica. Wiec sama szkoła jest sobie winna a może ktoś im tak kazał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się czyta wypociny takich ynteligentów to się słabo człowiekowi robi. skąd się wieśniaki urwaliście? no tak, tego buractwa u nas w kraju nie brakuje... sami człowieka wybraliście, a teraz wam raptem przestał pasować? żałosne. dla mnie to tu ktoś ma prywatny interes, aby się wójta z hukiem pozbyć i wysługuje się przy tym pieniaczami. jak się widać po waszych obłąkańczo-fanatycznych wpisach to ta demokracja co poniektórzy o nią walczyli, to psu na budę. są inne bardziej cywilizowane metody wyrażania swojego niezadowolenia z władzy niż "ganianie wójta po gminie". ale tak, wiem do tego to trzeba jakichś przepisów poczytać, no a i przy okazji czytać to trzeba "umić". wiem to trudne. ale takie wtargnięcie do urzędu jak opisujecie to sprawa dla prokuratury. tylko, że w stosunku do was. czego wam w pełni cynizmu życzę :)
Ten wpis z całą pewnością zrobił sekretarz Gminy .Taki jego złośliwy charakter .Mówi się w gminie gbur .Dla nich demokracja ,to podłe praktyki { zastraszania ,upodlania ,opluwania ,}ludzi .Zapisać w protokołach ,aktach .Opluć w gazetach itd.Byle by tylko uciszyć ,byle by pozbyć się uporczywego interesanta ,który przeszkadza w wykonywaniu beztroskiej pracy urzędnika .Prawo mówi urzędnik gminny ma służyć mieszkańcom ,a nie ich opluwać i zastraszać .?Skoro nic nie zrozumieli przez tyle lat pracy ,to z pewnością nie nadają się do pracy w naszym urzędzie .Niech idą na bezrobocie  to może nabiorą trochę pokory ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te nie rób z siebie pajaca, no chyba że nie musisz :D  :D
 dobre, dobre. co za ostry język. pewnie na poczcie pracujesz i znaczki liżesz to ci się wyostrzył :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wpis z całą pewnością zrobił sekretarz Gminy .Taki jego złośliwy charakter .Mówi się w gminie gbur .Dla nich demokracja ,to podłe praktyki { zastraszania ,upodlania ,opluwania ,}ludzi .Zapisać w protokołach ,aktach .Opluć w gazetach itd.Byle by tylko uciszyć ,byle by pozbyć się uporczywego interesanta ,który przeszkadza w wykonywaniu beztroskiej pracy urzędnika .Prawo mówi urzędnik gminny ma służyć mieszkańcom ,a nie ich opluwać i zastraszać .?Skoro nic nie zrozumieli przez tyle lat pracy ,to z pewnością nie nadają się do pracy w naszym urzędzie .Niech idą na bezrobocie  to może nabiorą trochę pokory ?
  nie to nie on... to ja napisałem... przepraszam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum w janowcu będzie niebawem ogłoszone !Wybierzmy Wójta z naszej Gminy ,który położy kres wrednym ubeckim metodom tego Wójta .Wszyscy pracownicy pozostaną na swoich miejscach pracy .Nikt nikogo nie zwolni .Mówmy prawdę nie okłamujmy ludzi .To są ich metody kłamstwa i zastraszania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ty i ludzie Wójta traktujecie nas mieszkańców .Myślicie że wam wszystko wolno .Kłamstwo kłamstwem pogania .Nawet w mediach kłamiecie  .I ty będziesz kazał mi czytać o samorządach ? Wy macie służyć !,a nie kopać i zastraszać .Wszyscy mamy was po dziurki w nosie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 dobre, dobre. co za ostry język. pewnie na poczcie pracujesz i znaczki liżesz to ci się wyostrzył :D
ty masz wyślizgany od lizania 4-liter, pewnie w gminnie pracujesz :D  :D  :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty masz wyślizgany od lizania 4-liter, pewnie w gminnie pracujesz :D  :D  :D  :D  :D  :D
  no nawet nie wiesz jak bardzo masz rację, tylko miej i to na uwadze, że ostatnio kogo lizałem to była to Twoja dziewczyna :D :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ty i ludzie Wójta traktujecie nas mieszkańców .Myślicie że wam wszystko wolno .Kłamstwo kłamstwem pogania .Nawet w mediach kłamiecie  .I ty będziesz kazał mi czytać o samorządach ? Wy macie służyć !,a nie kopać i zastraszać .Wszyscy mamy was po dziurki w nosie !
  No ciebie to naprawdę mocno musieli skopać, że takie brednie piszesz. Nie chowaj się za tłumem pisząc "wszyscy" tylko pisz poeto w swoim imieniu. Oprócz demagogi, zero argumentów. Krzyczeć każdy burak umie, ale rzeczowo rozmawiać to tylko nieliczni ludzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy najeżdżają na wójta..   A moim zdaniem gdyby ten wójt miał innych pracowników koło siebie : SEKRETARZA (OD SIEDMIU BOLESCI), PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY, KIER. GOPS, byc moze byłoby całkiem inaczej..   On po prostu sie ICH słucha, choć to oni powinni słuchać jego.    Powinien miec SWOJE  zdanie, ale cóż.. podnieśli mu wypłatę, to sie słucha.. Przez co mogą robić, co chcą..   Wydaje mi się,że wyrzucenie wójta, bez zrobienia czystki w samej RADZIE GMINY , a szczególnie przewodniczacego Ambryszewskiego, sekretarza i kier. GOPS, GOK, nie zmieni wiele w gminie.   WYRZUCIĆ PRZEWODNICZĄCEGO i jego popleczników !!!!   Następny Wójt MUSI być mieszkańcem  Janowca lub gminy !!!!   PRZEWODNICZĄCY POWINIEN BYĆ MIESZKAŃCEM JANOWCA !!!   Jestem za REFERENDUM !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koconiowy burak jesteś ,w całym słowa tego znaczeniu .Domyślam się że z Janowic żołnierz,tego nieudacznika .F W 
Referendum w Janowicach też przegracie .Wójt zostanie odwołany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy najeżdżają na wójta..   A moim zdaniem gdyby ten wójt miał innych pracowników koło siebie : SEKRETARZA (OD SIEDMIU BOLESCI), PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY, KIER. GOPS, byc moze byłoby całkiem inaczej..   On po prostu sie ICH słucha, choć to oni powinni słuchać jego.    Powinien miec SWOJE  zdanie, ale cóż.. podnieśli mu wypłatę, to sie słucha.. Przez co mogą robić, co chcą..   Wydaje mi się,że wyrzucenie wójta, bez zrobienia czystki w samej RADZIE GMINY , a szczególnie przewodniczacego Ambryszewskiego, sekretarza i kier. GOPS, GOK, nie zmieni wiele w gminie.   WYRZUCIĆ PRZEWODNICZĄCEGO i jego popleczników !!!!   Następny Wójt MUSI być mieszkańcem  Janowca lub gminy !!!!   PRZEWODNICZĄCY POWINIEN BYĆ MIESZKAŃCEM JANOWCA !!!   Jestem za REFERENDUM !
Jesteśmy za referendum  Strażacy wszystkich Jednostek !Skoro Wójt nie przyszedł na poświęcenie Łodzi ,To my wybierzmy prawdziwego opiekuna i ojca wszystkich strażaków .Ten osobnik się nie nadaje .Nadszedł jego czas .On nas nie cierpi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nawet nie wiesz jak bardzo masz rację, tylko miej i to na uwadze, że ostatnio kogo lizałem to była to Twoja dziewczyna :D :D :D :D
to ci nie poszło bo jestem gejem :D  :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy najeżdżają na wójta..   A moim zdaniem gdyby ten wójt miał innych pracowników koło siebie : SEKRETARZA (OD SIEDMIU BOLESCI), PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY, KIER. GOPS, byc moze byłoby całkiem inaczej..   On po prostu sie ICH słucha, choć to oni powinni słuchać jego.    Powinien miec SWOJE  zdanie, ale cóż.. podnieśli mu wypłatę, to sie słucha.. Przez co mogą robić, co chcą..   Wydaje mi się,że wyrzucenie wójta, bez zrobienia czystki w samej RADZIE GMINY , a szczególnie przewodniczacego Ambryszewskiego, sekretarza i kier. GOPS, GOK, nie zmieni wiele w gminie.   WYRZUCIĆ PRZEWODNICZĄCEGO i jego popleczników !!!!   Następny Wójt MUSI być mieszkańcem  Janowca lub gminy !!!!   PRZEWODNICZĄCY POWINIEN BYĆ MIESZKAŃCEM JANOWCA !!!   Jestem za REFERENDUM !
Taczka dla Wójta Janowca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo trzeba tępić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawmy taczkę przed gminą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt BARAN ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...