Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek busów w Rzeczycy. Dziewięć osób rannych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 10:56 Powrót do artykułu
W powiecie puławskim nie ma drogi W-820
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wojewódzka nr 820 (DW820) – droga wojewódzka w województwie lubelskim, w powiatach łęczyńskim i parczewskim, łącząca Łęczną z Sosnowicą. Długość tej trasy to 30 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W RSO pisze że objazdy zorganizowano przez miejscowosci Dąbrowa-Kaniowola- Rozłupcie -Piaseczno ,ale to powiat łeczynski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zderzyły się dwa mercedesy a ofiarą śmiertelną jest kierowca mercedesa. Jakież to odkrywcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z niewyjaśnionych przyczyn"... Sprawdźcie logowanie komórki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za tępaki piszą artykuły, żeby nawet nie sprawdzić położenia miejscowości... ciekawi mnie prędkość z jaką jechał kierowca busa, bo niestety oni jeżdzą bardzooo szybko a dość często pisząc sobie smski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaczyna się szczekanie na kierowców busów, a szczekają sami "perfekcyjnie i powolutku jeżdżący"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz, że tam jest dziura na dziurze....a miejscowi jeżdżą jak debile.....a policji....ni chu...chu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"perfekcyjnie i powolutku jeżdżący" - o to trudno, ale jest coraz większe grono kierowców jeżdżących w miarę ostrożnie i z rozsądną (nawet przepisową) prędkością. Jest niestety nadal też część kierowców, którzy nawet nie są w stanie wyobrazić sobie, że można jeździć spokojniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I zaczyna się szczekanie na kierowców busów, a szczekają sami "perfekcyjnie i powolutku jeżdżący""- na buraka i prostaka szczekanie nie działa. Na patoli drogowych tylko mandaty działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o kontakt osoby jadące busem Stanmar lub ich rodzinę wagowicz-a@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem nie była wina kierownicy busa , ale wiele razy było tak że przez telefon gada i jedzie i goni bo się spieszy , a swoją drogą ten odcinek. Drogi jest w fatalnym stanie , należało by to zrobić w naszym kraju stawia się znaki i stawia patrol i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego ze ta droga jest w opłakanym stanie a wielu kierowców jedzie tamtędy jak by uczestniczyli w wyścigu TT na wyspie Man. Sam wielokrotnie tamtedy jade i widze jak pędzi auto przedemna i z trudem utrzymuję tor jazdy na tych dziurach dziwne i tak ze tam jest mało wypadków. TAKIE JEST MOJE ZDANIE I PROSZE OSZCZĘDZIĆ SOBIE ZBEDNYCH KOMENTARZY O TYM CO NAPISAŁEM BO ANONIMOWO TO KAŻDY WYSZCZEKANY A NA ŻYWO JAK MAŁA MYSZKA NA WIDOK KOTA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Denaturat jest mocny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto kierował busem z pasażerami? Paweł G.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem ten odcinek na kilka minut przed zdarzeniem. Na przystanku na busa czekał znajomy chłopak. Po skręceniu za sklepem w stronę Grabówek doszedł mnie odgłos który zinterpretowałem "jakby ktoś rzucił blachę na ziemię", prawdopodobnie to był odgłos zderzenia. Niestety takie miejsca są podszyte pokusą. Wjeżdża się na drogę z małym natężeniem ruchu, w miarę prosty odcinek, to jest okazja by sięgnąć po telefon, kanapkę, coś do picia, sprawdzić adres lub mapkę itp. Jechałem w tym kierunku co bus dostawczy. W okolicach wypadku dostałem nagły zaskakujący silny podmuch wiatru w prawy bok auta. Moje kombi zmieniło tor jazdy, bo... było sprawdzanie zwrotnego sms (niestety i co mi dało do myślenia). Takie silne podmuchy były do samych krzyżówek. Ale jeżeli ktoś wczoraj trochę jeździł to pewnie zauważył (ja np na 17) że jechało się w ciszy i co jakiś czas (tak jak w pogodzie) dostawało silne podmuch w bok auta. Tam wyjeżdża się z "rozdołka" zalesionego po prawej stronie zdj3 Wąska droga z licznymi dziurami, brak należytej koncentracji i nagły podmuch wiatru mogły być przyczyną tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanych odszkodowanie   Uwaga Nie podpisujcie UGODY z ubezpieczycielem zamkniecie sobie drogę do wyższych odszkodowań Po zmianie przepisów istnieje możliwość dopłaty za wypadki do 20 lat wstecz jesli odnieśliście obrażenia z winy sprawcy wiecej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pozostałych poszkodowanych ze zdarzenia z 24.04 do objęcia większej grupy osób pomocą prawną więcej info euco@onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...