Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a moze ktos podac mi nazwisko tego chłopaka co zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Kowelec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie jak doszło do tego wypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeżył 6 miesięcy wojny w afganie a zabiły go polskie drogi już w pierwszej dobie po powrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogus chce sie pilnie z Toba skontaktowac jestem siostra Marcina to moj nr gg 12681424 jestem teraz caly czas na gg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zna link zeby obejrzeć nagranie z monitoringu wypadku. Boguś jeśli błeś świadkiem wypadku to opisz jak to sie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę napisać kiedy i gdzie pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie informacji na temat miejsca i godziny pogrzebu proszę pisać na kloca@wp.pl, przewidywany termin sobota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie kiedy odbedzie sie pogrzeb??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoradar napisał:
...a ja stoje przy drodze i nikt sie mnie nie boi dobrze jest tylko wtedy jak robota skonczona zdjecia wyslane pieniazki pobrane ehh zycie
przy drodze to wielu stoi.Koło Jastkowa stoi taka pani codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od udzielania informacji jest rodzina najblizsza, zeby pozniej nie bylo blednych informacji co do pogrzebu, tak jak nie dawno sie dowiedzialam, a nie sadzi pan ze takich informacji nie udziela sie przez internet, chlopak w koncu byl wojskowym, niektore dane moga byc poufne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego takich informacji tutaj na forum nie podaję tylko odsyłam do kontaktów drogą e-mailową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie informacje mogą być poufne odnośnie pogrzebu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.legionowo.ordynariat.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...