Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Tomaszowicach: Zginął 25-letni kierowca (zdjęcia)

Utworzony przez wewengosz lublin, 20 maja 2013 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Dotyczy to każdego kto wypisuje głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Corsa nie taka zła ale bardzo uważam przy wyprzedzaniu,a już najbardziej jak jadę na LPG,kiedy moc silnika jest nieco mniejsza.Życie ma się tylko jedno,a wiele osób o tym zapomina traktując rzeczywistość jak świat wirtualny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznany napisał:
Kierowca był spowolniony w rozwoju, zdał prawo jazdy za 12 razem, zazwyczaj jeździł bardzo wolno i daleko tym Tico nie jeździł, nie wiem co mu strzeliło do głowy...
TY GOŚCIU A MOŻE PRZY...JEBAĆ CI W PAPE I COFNIESZ SIE DO CZASÓW DZIECIŃSTWA.CHĘTNIE BYM CIE UPOŚLEDZIŁ PISZĄC TAKIE KU..,RWA GŁUPOTY deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KTOŚ MA ku*** PROBLEM ZAPRASZAM DO WOJCIECHOWA!!!!NIE ZNACIE GO A PISZECIE deb***E ZE TOMEK TAKI I NIE TAKI.SAMI NIE PRZESTRZEGACIE PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO I TO SAMO SIE MOZE WYDARZYĆ TEPE CHUJE.ZNAŁEM GO BARDZO DOBRZE I CHŁOPAK ZAJEBISTY BYŁ.ZAWSZE MIAŁ POCZUCIE HUMORU.DOBRY CHŁOPAK.WIEC JAK MACIE GO OCENIAC A NIE ZNALIŹCIE GO TO WYPIE...RDALAC Z KOMENTARZY PIERD..OLONE ŁAJZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyka napisał:
nie wiem kto pisze takie brednie tylko człowiek bez serca pisze ze nie jest szkoda człowieka który już nie żyje;-( zastanówcie sie co piszecie bo aż żal czytać i pamiętajcie ze nikt nie chodzi po czyimś swiecie!
Bardziej mi żal niewinnych, których potencjalny morderca za kółkiem chce pozbawić życia. Jak ktos nie ma realnych a nie tylko papierowych kwalifikacji - niech jeździ autobusem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
ja nie mogę ktoś z rodziny płacze to był jedynak idioci
Rozpieszczony jedynak, myślący że cała droga dla niego? A nie żal byłoby Ci tych, których on by przejechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I......... napisał:
Wy wszyscy ...!!! ...!!! ...!!! ...!!! ....!!!!! KTÓRZY WYPISUJECIE JAKIES POpier***ONE TEKSTY. JACY WY WSZYSCY MĄDRZY JESTEŚCIE A POMYŚLELIŚCIE ZE MOZE KIEDYS JEGO BLISCY TO PRZECZYTAJĄ CZY WAM ku*** BY BYLO PRZYJEMNIE JAK WAM BY KTOS ZGINĄ I LUDZIE BY PISALI O WAS TAKIE RZECZY. WYJEBCIE SIE W KOSMOS!!! JA Z TOMKIEM PRACOWALAM I BYŁ SWIETNYCH CHŁOPAKIEM WIEC DAJCIE JUZ ku*** SPOKÓJ BO NIE WIADOMO KIEDY I ....!!!!!! POSTAWCIE SIE W SYTUACJI JEGO RODZINY TO MOZE ZROZUMIECIE I PRZESTANIECIE WYPISYWAC TAKIE ....
Chłopakiem moze był świetnym ale kierowcą marnym. Na zdjeciach podwójna ciągła a napisane, że wyprzedzał. Dla znajomych był do serca przyłóż a dla innych wyrachowany drań? bo jadacych niebezpiecznie uważam za drani i potencjalnych morderców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ustala przyczyny wypadku, ale forumowicze już wiedzą, że najłatwiej ofiarę oskarżyć bo już się nie obroni... Może Tomek zasłabł? Może awaria samochodu? Nie, dla Was jest pewne, że wlekącego się zawsze tym Tico nagle olśniło, żeby sobie na skrzyżowaniu wyprzedzić na trzeciego Audi. Tak, dopuszczam że to jednak jego wina, że przez swoją bezmyślność mógł zrobić krzywdę komuś niewinnemu, np. mnie. Ale nie rozumiem co Wam dają komentarze w necie i ferowanie wyroków. Cieszy Was to, że chłopak zginął? Zapraszam do Wojciechowa na pogrzeb, będziecie mieli świetną imprezę. Każdemu kto spojrzy w kierunku jego rodziców będzie serce pękać. Chodźcie popatrzcie, będziecie mieli nowe tematy do wyszydzania i obrażania. RIP Tomasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełżyce napisał:
Tomasz Wojtaszko... chodził do LO w Bełżycach...
i po co tyle danych?! jak sie nazywa, skąd... no jesteście niepoważni!! grunt to się dowiedzieć jak najwięcej o ludzkim nieszcześciu... może rodzina sobie tego nie życzy, nikt o tym ni pomyslał??? głupi jesteści że dociekacie, a reszta głupia, że odpowiada, teraz wszyscy na fb i sprawdzać, ku***... zginął człowiek. koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś znalazł/a się w takiej sytuacji to byś wiedział/a po co. 18 godzin, od usłyszenia o tej tragedii, zajęło mi i moim bliskim potwierdzenie tej informacji bo w takiej chwili ciężko się skontaktować z rodzicami. Człowiek do końca wierzy, że to jakaś pomyłka próbując odrzucić od siebie prawdę. Potwierdzenie danych na forum było w tym przypadku dużo szybsze niż potwierdzenie u rodziców Tomka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Tomka odbędzie się w czwartek o godzinie 16:00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie dzięki za info, mam nadzieję, że to pewna informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co Barany co obwiniacie chłopaka a prawdopodobnie kierowca teranno wyjeżdżał z podporządkowanej i staranował chłopaka i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz Grzegorz jakieś źródło tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To informacja pewna na 95 %. jeszcze do potwierdzenia ale raczej pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd ten Nissan mógł wyjeżdżać? gdzieś z prywatnej posesji? na zdjęciach wygląda to tak że Tomek jechał do Lublina, a Nissan z Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z was nie widział tego i nie wie jak było. Nissan jechał od Lublina, chamował, chciał uciekać do rowu a tego teci rzuciło i w ostatnim momencie poszedł na czołówkę. PIszecie bzdury że Nissan wyjżdżał z posesji, Sugeruję nie podawać informacji co do których nie macie pewności że są prawdą. Przy tym zdarzeniu uczestniczyło kilka aut i wiele osób widziało całą sytuację na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc właśnie o relację naocznych świadków chodzi, żeby ustalić co się stało. Czy tak jak napisano w internecie Tico wyprzedzało na skrzyżowaniu Audi na trzeciego i wpadło na Nissana? Czy jak sam piszesz Tico w ostatnim momencie zjechało na przeciwny pas i poszło na czołowe? I jaka w tym była rola audi, które jak wynika ze zdjęć i filmiku bardzo szybko znikło z miejsca zdarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, że pogrzeb Tomka w czwartek 23 maja o godzinie 16 w kościele parafialnym w Wojciechowie (o 15.30 różaniec).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie sobie na zdjęciach droge hamowania tico. To wygląda tak jak gdyby tico zaczeło juz hamować na swiom pasie i ucekało na drugi żeby w coś nie wpaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...