Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypił, spowodował wypadek w Bochotnicy i uciekł

Utworzony przez Polo, 27 lutego 2008 r. o 06:13 Powrót do artykułu
No nie.... takich deb***i to powinni od razu zlinczować, zabrać prawko i wogóle... Ale nasze prawo jest jak potulne baranek, weźmie do aresztu, kaszki da, kocyk da, czasem telewizorek obejrzeć też da... a ofiary albo nie żyją albo kaleki całe życie. Ja tam bym się nie cackał. PS. Renault laguna uderzył w Toyotę, która "odleciała" 30m (w pole!) i jeszcze był w stanie uciekać? Jakiś niezniszczalny ten renault...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest gdy nie odpowiedzialni ludzie jeżdżą samochodami. Co gorsza jest to,ze jeżdżą jak wariaci aby mieć poważanie u znajomych. Powinni wsadzić go na kilka lat-może zmądrzeje i do końca życia niech płaci odszkodowanie poszkodowanej. Może to wydarzenie nauczy młodych jakie mogą być konsekwencje wynikające z nieodpowiedzialnego zachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za pełnym wymiarem kary! Może po 12 latach zmądrzeje gówniarz i doceni wartość życia innych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedactwo moje mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i wyjdzie z tego... ;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Myszczeka;(;(;(;(;(;(;(;( Trzymaj sie kochanie;(;(;(;(;(;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego deb***a nie powinno sę w ogóle angażować sądu i marnować czasu - szubienica i pokaz dla całej Polski w telewizji publicznej. Bo jeżeli dostanie wyrok do odsiadki to my wszyscy będziemy tego mordercę utrzymywać a przecież dla ludzi biednych nie ma pieniędzy na pomoc. Jeszcze raz - ,,czapa'' i to wszystko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...