Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypuszczenie do rowu ścieków z zakładu Pini Beef. Sprawą zajmą się śledczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2017 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Sprawa skończy się zapewne na niewielkiej karze finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan ze stowarzyszania w wyborach samorządowych 2018r. wystartuje na wójta. Toż to pisowski działacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wystartuje ale czy wygra ? Mnie on i jego koledzy napewno nie przekanaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE SZCZĘCH CZY CZYTA PAN TO CO PISZE - tysiące litrów przemysłowych " CZY KTOKOLWIEK NA ŚWIECIE SŁYSZAŁ O LITRACH PRZEMYSŁOWYCH ; O DEBILNYCH PISMAKACH SŁYSZELIŚMY WSZYSCY - BRAWO SZTANDAR LUDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego milczy inspekcja weterynaryjna i ten powiatowy co łączy go z pini i dlaczego od nich jest zależny, powinien już dawno na ten temat sie wypowiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
PANIE SZCZĘCH CZY CZYTA PAN TO CO PISZE -  tysiące litrów przemysłowych " CZY KTOKOLWIEK NA ŚWIECIE SŁYSZAŁ O LITRACH PRZEMYSŁOWYCH ; O DEBILNYCH PISMAKACH SŁYSZELIŚMY WSZYSCY - BRAWO SZTANDAR LUDU
Niektórym zdanie złożone ("tysiące litrów przemysłowych, czerwonych od krwi, nieoczyszczonych ścieków") naprawdę sprawia kłopoty. Uspokój się człowieku, niedziela jest. Czytaj p o w o l i, wtedy zrozumiesz, że chodzi o tysiące litrów ścieków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M, pan czytelnik zapewne skończył ośmioletnią podstawówkę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy każdy w Polsce może wyrzucać ścieki i resztki do rowów? Jeśli tak, to fajnie!!!! Ale, ale...co na to zieloni? Ci, co bronią drzew, żuczków i żabek boją się krwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech każdy się zastanowi czy i jak segreguje śmieci, czym pali w piecu, czy nie pryska pola trując pszczoły? może warto zacząć krytykę od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A inne zaklady na terenie gminy bada mialy kontrole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali kazdy tym na co go stac nawet i smieciami takie zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak też myślałam, polska hipokryzja w całej okazałości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla twojej wiadomosci nie kazdego stac na dobry opal zastanow sie ilu ludziom pomoglas i nie oceniaj ludzi jak nie znasz sytuacji (hipokryzja) poczytaj znaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowicie przygnebiajace są niektóre głosy na tym forum. Mam wrazenie, że niektórym wydaje się, ze środowisko nas otaczajace to kubeł bez dna, do którego bez konsekwencji mozna wrzucać wszystko co staje sie zbędne. Otóż nie...moze to niewygodna prawda ale wprowadzone do wody, gleby czy powietrza substancje, prędzej czy później do nas wracają, tyle, ze ukryte gdzieś w pozywieniu czy wodzie. Wielość i złozonośc substancji chemicznych jest tak olbrzymia, że żadne systemy monitoringu nie sa tego w stanie objąć. Na przykład takie odpady z ubojni - dla wiekszości tylko śmierdżą ale prawda jest taka, ze zawierają np. metabolity lekarstw weteryaryjnych (np. antybiotyków), które przyjmowały zwierzęta. To wszystko wsiąka w pola i przenika do wód które pijemy. Może nie zauwazymy efeków od razu ale na nasz (i przede wszystkim naszych dzieci) przyszły stan zdrowia składa się suma zdażeń na które mamy wpływ DZIŚ więc bagatelizowanie starań o czystość środowiska to przejaw skrajnej GŁUPOTY i krótkowzroczności...przepraszam za epitety ale mimo starań bardziej kulturalnych słów nie udało mi się poprostu znaleźć. Zastanawia mnie jeszcze jedno - dlaczego w tak oczywistej sprawie decyzja o podjęciu dzialań prokuratorskich trwała az dwa miesiące????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palić czymś każdy musi, taki klimat. Trzeba może trochę poczytać o sposobie palenia i zminimalizować syf, bo okazuje się, że palić też trzeba umieć. Mnie natomiast wkurzają ludzie, którzy mają do pracy kilometr dwa, a jadą samochodem, czy to lato czy zima, bo im się dupska nie chce na nogach nosić albo wydaje im się, że autobus miejski to obraza ich godności osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn... dziwne, że np w Puławach w autobusie miejskim siedzą prawie sami emeryci, którzy jednak jakiś wysiłek dojścia do i od przystanku muszą wykonać, natomiast zdrowe byki podjeżdżają pod same drzwi, byle jak najbliżej, zazwyczaj jakimś złomem 10-15 letnim, ale co tam! wielki panisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod drzwi to raczej podjezdzaja cwaniaki i nie ze starych aut ja mam dobre duze auto ja tu rzadze a kazdy ma takie na jakie go stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby w Puławach jeździć emkami trzeba mieć dużo czasu, rozkład jazdy nie jest dostosowany dla ludu pracującego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w tej firmie i wiem że oczyszczalnia często się zapycha a kontrole z sanepidu i lekarze wojewódzkie już tydzień wcześniej powiadamiają wizytę i dziewczyny ze sprzątania po 10 godz. robią a nadgodziny dostaną dostaną tylko dwie z nich a pracuję ich parę osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w PINI. Nie raz była kontrola sanepidu i jakoś nikt nie miał zastrzeżeń. Zresztą mówili nam - pracownikom o wszystkich procedurach do których mamy sie stosowac. Moim zdaniem zalezy komus na zepsuciu reputacji firmy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...