Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzięła resztę, potem oddała, ale bez 100 zł. Oszuści ze sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 12:45 Powrót do artykułu
to stary,cygański, zgrany numer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co cygan zakłada na sylwestra?? Zakłada, że Cie nie będzie w domu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganie , i nie trzeba komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś,gdy istniała RFN,przebywaem tam jakiś czas u znajomych.W czasie jednego z "party", któryś z rodowitych Niemców powiedział oburzony,że przed momentem (a była to niedziela),jacyś Polacy (ponoć azylanci) obrabował sklep.Jakimś dziwnym trafem wiele niemieckich oczu zwróciło się moją stronę,ale w trakcie rozmów wyszło,że ja już kilka godzin byłem u znajomych.Od słowa do słowa wyjaśniło się,że to nie byli polscy azylanci,lecz jeden osobnik - polski Cygan. Z tego prosty wniosek:obohętnie gdzie by nie pojawił się cygan,to zawsze coś zginie. Inna prawdziwa historyjka sprzed kilku lat.Odpoczywałem sobie obok wieży Eifla.Podeszły do mnie cyganki i soć zaczęły mamrotać i wyciągały ręce aby dać im pieniędzy.Ponieważ nie mogłem opędzić się od natrętnych Cyganek,powiedziałem pi polsku:SPI..DALAJ.Cyganichy popatrzyły na siebie i jedna do drugiej powiedziała "ło,polok"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za zatrudnienie takiej sprzedawczyni. Naprawdę trzeba bardzo olewać pracę skoro sprzedawczyni nie potrafi wykonać tak podstawowej czynności jaką jest przeliczenie pieniędzy otrzymanych od klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pasztet, szczurek jakich nie brakuje na lubelskich ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś ciapate brudasy, albo cygańskie ścierwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...