Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Mieczysław Turski, radny Rady Miasta Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 o 14:16 Powrót do artykułu
Szkoda człowieka...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedyny normalny z PISlamu.Szkoda chlopa mogl zyc!!!!!!!
0
To wielka strata. Ciekawe kto zastąpi go na fotelu radnego.
0
Jak to kto zastąpi w radzie p. Turskiego? To chyba oczywiste. Drugie mocne miejsce w tym okręgu zajął Robert Sosik. To świetny kandydat. Bardzo dobrze się sprawdzi jako radny. Na pewno wystartuje. Kiedyś byl związany z PO, potem był przy Palikocie, teraz jest z S. Kamińskim w SIS TERAZ. Ma najwieksze szanse zająć zwolnione w radzie miejsce
0
Jak to pan Sosik? By być radnym to należy miec nieposzlakowaną opinie. Czy to prawda ze nieprzedluzono mu umów w obu szkołach ze względu na donos do kuratora? Najpierw nalezy to wyjaśnić bo ta wieść roznosi sie szybko.
0
zdumiona napisał:
Jak to pan Sosik? By być radnym to należy miec nieposzlakowaną opinie.  Czy to prawda ze nieprzedluzono mu umów w obu szkołach ze względu na donos do kuratora? Najpierw nalezy to wyjaśnić bo ta wieść roznosi sie szybko.
 Donosy można pisać na każdego i go skrzywdzić. Robert to wspanialy nauczyciel. Dzieci go uwielbiają. Czego niby dotyczył ten donos?
0
Nie pożył chłopina ,za wcześnie do dołka.
0
Widzę Mietek nie jeszcze nie pochowany a pewien "wspaniały" nauczyciel ma tu już robiona kampanie wyborcza?!? Obrzydliwość
0
Chryste... jeszcze chłop nie pochowany a pewne s********* robia sobie kampanie wyborcza. Obrzydliwe
0
To nie donos tylko skarga. Z tego co wiem to luźne relacje z dzieckiem i chamskie esmsy do ojca.
0
Hahahahaha, PO, Palikot... Naprawdę, nie było lepszego kandydata? Toż to polityczny śmietnik.
0
Naprawdę proszę troli o nie robienie tu kampani wyborczej. Niech pan Sosik lub jego 'uczennice' gdzie indziej wyjaśnija dlaczego nie przedłużono mu umow o pracę w szkołach w których do tej pory pracował i jego pedagogicznych kontaktach! To artykuł poświęcony pamięci wspaniałego człowieka. Część jego pamięci!
0
Tp typowe dla lemingów z PO i "wdów po Palikocie", czyli granie polityki na śmierci. To obrzydliwe panie S. Obrzydliwe.
0
Pan Sosik to się nie nadaje do niczego. Dzieciak który nie wie co to prawdziwe życie i jakie konsekwencje powodują pewne wybory. Życie go jeszcze nie doświadczylo. Poglądy ma okropne a w sumie to ich brak. Brak pokory, oglady, dojrzałości. Nic nie wie a gra specjalistę. Zresztą ma zła opinie w Puławach. Ludzie się z nim nie zgadzają, nie zrobił nic jeszcze pożytecznego dla Puławian plus jest największym trollem, awanturnikiem i nie potrafi prawidłowo używac języka tylko rzuca jadem na każdego na grupie Puławy na Facebooku. 
0
Wszystkie powyższe komentarze (włącznie z komentarzem podpisanym jako "uczennica") napisała jedna osoba. Mężczyzna, który mnie stalkuje po tym jak udowodniłem mu błąd i kłamstwo, a który zasłania się 11-letnią córką, która nie chce z nim utrzymywać kontaktu, podobnie jak druga - 19-letnia córka i (od niedawna już była) żona. Informuję, że za tak bezczelne kłamstwa i zniesławianie mnie w oczach opinii publicznej w związku z pełnieniem przeze mnie funkcji publicznej, zwrócę się jutro o zabezpieczenie adresów IP z jakich zostały wysłane powyższe komentarze a następnie złożę pozew do sądu przeciwko ich autorowi. Adresy IP są logowane, a Pan Panie "Piotr Woj" zapłaci za tę obrzydliwość potężne odszkodowanie, bo wynajmę najlepszego adwokata w Puławach. Wprawdzie nie tak duże jak 115 tys. złotych, których zażądał Pan za mieszkanie od żony przy sprawie rozwodowej, ale zawsze. Jest Pan bezczelnym kłamcą i oszołomem, dla którego życie to nick na forum internetowym. Co do kwestii wyborów uzupełniających - niniejszym dementuję, nie będę kandydował w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Puławy. Rodzinę i bliskich Pana Mieczysława Turskiego, którego darzyłem szacunkiem i poważaniem i z którym nigdy nie miałem złych relacji, najmocniej przepraszam za jad, który został wylany pod tym artykułem. Głębokie wyrazy współczucia. Robert Sosik
0
Ten nauczyciel co go z 3 wywalili?
0
Ludzie, czy was p...o? Nie żyje wspaniały człowiek! To nie jest artykuł o Robercie, którego przynajmniej ja mam za co lubić i szanować, tylko o Mietku Turskim, który już nigdy nie odkłoni się, nie uśmiechnie ani nie zagada. Zamiast złożyć kondolencje najbliższym, powspominać Jego dobre uczynki, których było niemało, to toczycie jad, który wam się z tych pustych łbów wylewa. Gdzie jest admin, który powinien usuwać to wasze g...o? nie w ramach cenzury tylko dobrych obyczajów!!! Amen, albo jak kto woli enter!
0
Data pogrzebu to sobota 24.06.2017 godz. 13.00 Kościół na Górce w Puławach, dalszą część uroczystości odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Piaskowej. Artur Kwapiński
0
Panie robisp( podpisany jako Robert Sosik) Naprawdę nie interesuja mnie panskie twierdzenia ze jest pan osoba publiczna (gdzie?) , jakieś wywarodzinnych i dzieciach zonach, kogo pan pozwie. Czy nie uważa pan ze
0
Panie robis( podpisany jajo Robert Sosik) Naprawdę nie interesuje mnie czy pan jest osobą publiczną . Wywlekanie brudow rodzinnych innych ludzi. Wplatywanie w to dzieci. Groźby kogo pan pozwie. Czy nie uważa pan ze to jest właśnie wylewanie jadu i uwłacza pamięci wspaniałego czlowieka jakim byk Mieczyslaw?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: