Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarła dziewczynka ranna w wybuchu w Końskowoli

Utworzony przez Kinol, 24 marca 2011 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Brak słów-to dopiero nieszczęście. Ile jeszcze takich "eksponatów" będzie leżało odsłonietych na polach po ostatnich powodziach ? Stracić w sekundzie dwoje dzieci- Boże,to niesprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez tyle lat człowiek pielęgnował dawał siebie , chciał wychować a tu jeden moment jedna chwila i czar prysł ... nie mam pytań . Rodzice ponieśli stratę kolosalną .. jakaś część w nich umarła , a radni i sołtysi hmmm " Współczujemy ale to nie nasza wina , i na 100% obarczą inne organizacje , tak w kółko ...masakraa istna w tej Polsce jest ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
Przez tyle lat człowiek pielęgnował dawał siebie , chciał wychować a tu jeden moment jedna chwila i czar prysł ... nie mam pytań . Rodzice ponieśli stratę kolosalną .. jakaś część w nich umarła , a radni i sołtysi hmmm " Współczujemy ale to nie nasza wina , i na 100% obarczą inne organizacje , tak w kółko ...masakraa istna w tej Polsce jest ...
masz racje Michal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRASZNA TRAGEDIA W JEDNEJ CHWILI STRACIC DWOJE DZIECI!!!! APELUJEMY ABY ODPOWIEDNI LUDZIE POMOGLI W TAK DRAMATYCZNYCH CHWILACH RODZINIE I ZAOFEROWALI WSPARCIE PSYCHICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w Pokoju Aniołku <*> Wielkie wyrazy współczucia na rodziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bogu nadzieja, że rodzice to zniosą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głebokie wyrazy współczucia dla rodziców-strata 2 dzieci na raz to jest ból nie do opisania-Nich się nie poddają i życzę chociaż to trudne ale życia dalej w radości i wierze w lepsze jutro-łączę sie z wami,chce pomóc dzwigać ten krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuję rodzinie i bliskim. To wielka strata dla nas wszystkich. Spoczywajcie w pokoju. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
Przez tyle lat człowiek pielęgnował dawał siebie , chciał wychować a tu jeden moment jedna chwila i czar prysł ... nie mam pytań . Rodzice ponieśli stratę kolosalną .. jakaś część w nich umarła , a radni i sołtysi hmmm " Współczujemy ale to nie nasza wina , i na 100% obarczą inne organizacje , tak w kółko ...masakraa istna w tej Polsce jest ...
współczucia, ale ciężko w tej sytuacji mówić o czyjejś winie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia Łzy same cisną sie do oczu...Współczucia dla rodziny.Spoczywajcie w pokoju Aniołki [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie... Łączę się w bólu z rodzicami, rodzeństwem i cała rodziną. To straszna tragedia, która nie powinna się nigdy wydarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie rozmiaru tej tragedii i rozpaczy rodziców,gdyż jestem matką dwojga dzieci.Wierzę,że Pan Bóg pomoże przetrwać tej Rodzinie najgorszy okres żałoby.Najszczersze kondolencje.Całym sercem będziemy się modlić za dusze Natalki i Mateuszka.Spoczywajcie w pokoju Aniołki...[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena napisał:
Wierzę,że Pan Bóg pomoże przetrwać tej Rodzinie
to napisz dlaczego Pan Bóg zdecydował o śmierci niewinnych dzieci? Dziękuję za takiego Boga, co mi zabija dzieci, a potem będzie "pomagał mi przetrwać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ich fajne dzieci...Znałam je Kondolencje dla starszego brata Kuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę ,że to wina Niemców i dzisiejszych władz.Gdyby tu nie było Niemców, nie byłoby niewypałów.Gdyby Władze wywiązały się tylko ze swoich obowiązków , też nie byłoby niewypałów.Wystarczyło tylko posprzątać teren ,którym się zarządza . Wystarczyło dzieci uprzedzić w szkole.A może Władze nic o tym nie wiedziały? To kto je wybrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rodzice pozwolą tym dzieciom odejść !!! Moim zdaniem płacz rodziny nic nie pomoże to rodzeństwo patrzy na najbliższych i płaacze tak jak oni bo chciałoby pocieszyć swoją rodzine !!! Rodzice i rodzeństwo Natalki i Mateuszka powinni mieć nadzieje i modlić się o to aby ich małe szkraby były już u boku Boga !!! Niech oni wiedzą , że oni już tam w niebie na nich czekają !!! Niech rodzice nie obwiniają Boga ani siebie o śmierć tak tragiczną dla ich dzieci , ponieważ tą krzywde wyrządził hitler i jego "genialne" pomysły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rodzice pozwolą tym dzieciom odejść !!! Moim zdaniem płacz rodziny nic nie pomoże to rodzeństwo patrzy na najbliższych i płaacze tak jak oni bo chciałoby pocieszyć swoją rodzine !!! Rodzice i rodzeństwo Natalki i Mateuszka powinni mieć nadzieje i modlić się o to aby ich małe szkraby były już u boku Boga !!! Niech oni wiedzą , że oni już tam w niebie na nich czekają !!! Niech rodzice nie obwiniają Boga ani siebie o śmierć tak tragiczną dla ich dzieci , ponieważ tą krzywde wyrządził hitler i jego "genialne" pomysły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
to napisz dlaczego Pan Bóg zdecydował o śmierci niewinnych dzieci? Dziękuję za takiego Boga, co mi zabija dzieci, a potem będzie "pomagał mi przetrwać"
Pytanie na ktore nie ma odpowiedzi 22lata temu tez zadalam sobie to pytanie, niestety ani ludzie ani czas nikt mi nie odpowiedzial i powiem ci zrozpaczona matko ze tylko w sobie masz ta odpowiedz, ja znalazlam dzis wiem, ze nagla smierc dziecka jest proba nasze wiary.Ja zwatpilam wtedy w Boga,zwatpilam we wszystko.Czas nie uleczy serca matki ani dobre slowa ludzi,ale mimo ich braku nadal kochaj je i czuj ze sa przy tobie, bedzie ci lzej a one beda zyly dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...