Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalezione pieniądze schowali w termosie

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2010 r. o 15:12 Powrót do artykułu
tak jest, odsiadka to 3 lat, to za zabójstwo tyle siedzą. Znalezione tzn. niczyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta kobieta oprócz pyskowania potrafiła udowodnić,że to są jej pieniądze, czy monitoring zarejestrował moment wypadania ich z plecaka ? Nie szanuje kasy, nie powinna jej mieć ! Za szybko kolesie się przyznali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezione- nie kradzione. To co powinni zrobić?? Jeżeli zobaczyli, że koperta wypada tej kobiecie powinni oddać. Jednak jeżeli znaleźli to nie muszą oddawać na komisariat gdzie po jakimś upływie czasu (nie pamiętam dokładnie ile) przechodzą na skarb państwa. Ale w tym wypadku kara do 3 lat to przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwy napisał:
Znalezione- nie kradzione. To co powinni zrobić?? Jeżeli zobaczyli, że koperta wypada tej kobiecie powinni oddać. Jednak jeżeli znaleźli to nie muszą oddawać na komisariat gdzie po jakimś upływie czasu (nie pamiętam dokładnie ile) przechodzą na skarb państwa. Ale w tym wypadku kara do 3 lat to przesada.
masz recht !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwy napisał:
Znalezione- nie kradzione. To co powinni zrobić?? Jeżeli zobaczyli, że koperta wypada tej kobiecie powinni oddać. Jednak jeżeli znaleźli to nie muszą oddawać na komisariat gdzie po jakimś upływie czasu (nie pamiętam dokładnie ile) przechodzą na skarb państwa. Ale w tym wypadku kara do 3 lat to przesada.
Ciekawe czy tez byś tak szczekał jak by to tobie ta koperta wypadła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kiedyś znalazłem w sklepie 1450 zł i zapytałem głośno(bez wymienienia sumy) zgłosiło się 4 osoby. Żadna nie potrafiła podać nominałow i kwoty, więc oddałem kierownikowi. Z tego co wiem nikt się nie zgłosił. Co z kasą? nie wiem ale podejrzewam.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
% napisał:
Ciekawe czy tez byś tak szczekał jak by to tobie ta koperta wypadła ???
% sam szczekasz i powiem , że miałem taki przypadek więc Ty nie szczekaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...