Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz, jak kierowca busa wyprzedza na skrzyżowaniu (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2017 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Widzę i co z tego. DW tak bardzo zależy na utracie renomy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz co? -  to mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy i nigdy go nie będziesz miał. A jak masz to czym prędzej spuść w kiblu i upewnij się, że spłynęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czasie gdy audi zatrzymało się radiowóz ominął go z prawej strony /kiedy można omijać z prawej strony pojazd skręcający-panowie policjanci?/ inny debil omijał z prawej strony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem... Ryki, :D że kara będzie! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak samo jak tamten popapraniec z BOR w Oświęcimiu. Może by tak w końcu ukarać także ww. popaprańca, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze o co chodzi z tymi Puławami w tytule??? Informacja szła przez Puławy, czy DW tworzy swój nowy podział geograficzno-administracyjny? Uprzejmie proszę o odpowiedź redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ze niektórzy tu komentujący "mędrcy", nie posiadają prawa jazdy i nie stanowią potencjalnego zagrożenia dla innych użytkowników dróg publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
w czasie gdy audi zatrzymało się radiowóz ominął go z prawej strony /kiedy można omijać z prawej strony pojazd skręcający-panowie policjanci?/ inny debil omijał z prawej strony!!!
Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy i nigdy go nie będziesz miał. A jak masz to czym prędzej spuść w kiblu i upewnij się, że spłynęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LRY i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...