Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostali bez pracy i bez mieszkania

Utworzony przez Bob budowniczy, 19 lipca 2012 r. o 19:41 Powrót do artykułu
Tak myśle że w sumie też mi państwo powinno zapewnić mieszkanie. A co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja też chcę mieszkanie za które nie będę musiał płacić ani grosza co miesiąc!!! Wtedy będę mógł odwalić sobie takie ładne panele podłogowe i zakupić takie ładne mebelki. Remont też zrobie na swój koszt! Ludzie muszą błagac o kredyt i splacać go latami praktycznie do śmierci, a tu można mieć za darmo i siedzieć cicho, ale jak zabierają to co darmo miałem to do gazety ich. Ciekawe ile jeszcze takich pasożytów jeszcze jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi, skończyła sie umowa, nie jest juz pracownikiem Liceum to o co chodzi? Mieli 8 miesięcy na wyprowadzkę. Może pani redaktor wie gdzie można dostac mieszkanie za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie płacili ani złotówki czynszu, to tylko mieszkać i to jeszcze chciałabym tak dostać mieszkanie z kilkoma pokojami, o, widać ta rodzina miała niezłe znajomości u "kogoś", bo zazwyczaj to przynajmniej opłatę za wynajem się ponosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla ludzi o małych dochodach czyli bez pracy ,chorych są mieszkania socjalne ,Piszący też mogą się o nie starać .Niestety z tego budynku muszą sie wyprowadzić .Jak nie ma się własności to się nie inwestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu trzymaj się jakoś ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co było sprzedawać mieszkanie i dom? Chyba tylko po to, żeby przez 11 lat nie ponosić żadnych kosztów utrzymania mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy kręt, za darmo każdy by chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... jakim dzieciom , chyba nie córkom , które od lat tułają się po stancjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...