Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZS nr 1 Puławy ,układy i układziki na maturze -Małgorzata P.

Utworzony przez Joni, 5 czerwca 2009 r. o 18:10
W tej szkole panuja dziwne zasady nauczania i klasyfikowania ucznia w szkole przez pewna pania od angielskiego... na 30 osob w klasie stawia sie 21 jedynek , a z tego co wiem u tej pani matury tez nie poszly najlepiej , wrec zle!!! Może waro sie przyjzec sie tej szkole i tej nauczycielce przez prase ...!!! W tej szkole sa tylko uklady znajomosci i ukladziki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joni napisał:
W tej szkole panuja dziwne zasady nauczania i klasyfikowania ucznia w szkole przez pewna pania od angielskiego... na 30 osob w klasie stawia sie 21 jedynek , a z tego co wiem u tej pani matury tez nie poszly najlepiej , wrec zle!!! Może waro sie przyjzec sie tej szkole i tej nauczycielce przez prase ...!!! W tej szkole sa tylko uklady znajomosci i ukladziki !!!
Chyba nawet jestem z tej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joni napisał:
W tej szkole panuja dziwne zasady nauczania i klasyfikowania ucznia w szkole przez pewna pania od angielskiego... na 30 osob w klasie stawia sie 21 jedynek , a z tego co wiem u tej pani matury tez nie poszly najlepiej , wrec zle!!! Może waro sie przyjzec sie tej szkole i tej nauczycielce przez prase ...!!! W tej szkole sa tylko uklady znajomosci i ukladziki !!!
Witam jestem również rodzicem ucznia tej klasy i mam inny pogląd na tę sprawe. Uważam, że wina nie leży tylko po stronie nauczyciela, a przede wszystlim uczniów i dziwie się rodzicom, którzy widzą ile czasu dzieci poświęcają na naukę. NIe wyciągając żadnych wniosków, winią nauczycielkę. Czy z innych przedmiotów wszyscy mają 5 ? Niech dzieci wezmą się do prazy, bo na 2 lub 3 każdego ucznia w technikum stać! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że ten nauczyciel powinien byc usuniety ze szkoly ,gdyż jak widac nic nie potrafi !!! Piszcie co sadzicie na ten temat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sutek napisał:
Myśle że ten nauczyciel powinien byc usuniety ze szkoly ,gdyż jak widac nic nie potrafi !!! Piszcie co sadzicie na ten temat???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie nadaje się na nauczycielkę. To nie jest pierwszy raz. Najlepiej jest rozwiązać klasę przez jedną panią "PROFESOR", która nie umie uczyć. Dla tej pani to chyba satysfakcja. Tą sprawą powinno się zająć kuratorium. Takich ludzi usuwa się ze szkoły bo psuje renomę całej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z angielskiego poszła nie najlepie dzięki tej pani.A tak wogóle to uczniowie boją się chodzić na lekcje angielskiego z tą panią bo nie wiedzą co znowu wymyśli.I znowu jedynka po raz wtury z tego samego tematu. A przecież nie wolno stawiać jedynek za poprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani jest nie normalna ! uwazam ze niedanadaje sie na nauczyciela ma wygórowane ambicje ! chodziłem do tej szkoły wiec wiem ! wielka pani angliczka zeby cos umiała a była nauczycielem informatyki kiedys ! beznadzieje ! niech pani dyrektor lepiej sie nia zajmnie i wyrzuci ja z tej szkoły jesli niechce pogorszyc sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo. Mam pytanie, czy w ramach 40 godzin pracy jeden nauczyciel może pracować na etacie w szkole i w tej samej placówce być zatrudnionym przez prywatną firmę i prowadzić inne zajęcia. Mało tego, tak mu się ustawia plan lekcji, by mógł prowadzić dodatkowe zajęcia (płatne przez prywatną a firmę) o 9.00, 10,30, 12,00??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem do tej szkoły i mogę wskazać nauczycieli którzy również stawiali wtedy jeszcze dwóje...Ale zawsze budzili we mnie szacunek ibyli autorytetem.Najgorsze jest jak taki nowy nauczyciel jest postrachem uczniów.Więcej pokory pani ,,sorko,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem taki nauczyciel juz dawno powinien byc poza szkola , bo nie ma pojecia ani podejscia do ucznia , niewiem czemu pani dyrektor nic z tym nie zrobila do tej pory??? mysle ze ktos powinien sie temu dobrze przypatrzec!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy piszecie, akurat ja chodzę na angielski do tej Pani i nigdy bym nie powiedziała, że to osoba nie fachowa. Przypuszczam, kto wpisuje takie obelżywe wpisy ... te matoły co mając do przetłumaczenia kto to jest, tłumaczą gdzie to jest. ŻENADA. A poza ty wiadomo, która klasa ma najgorszą średnią ta co dużo huczy a ma niewiele do powiedzenia w wynikach, ciągle zwalniania, załatwiania a nauki zero. Myślę, że ci co się uczciwie uczą przez cały rok szkolny nigdy by nie napluli w swoiee gniazdo, a ci co liczą na drapane, afery, będą dumni ze swojego chrześcijańskiego dziedzictwa... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jak naprawdę wygląda ta sytuacja. Ja miałem wymagającą nauczycielkę od historii w tej szkole, ale miała naprawdę ogromną wiedzę, dzięki której zdobyła mój szacunek. Co z tego że z jednego dużego sprawdzianu z którego każdy dostawał dwie oceny na 30 osób było w sumie koło 45 jedynek?;> nikt się nie skarżył bo każdy wiedział ze po prostu zabrakło wiedzy. Nie wiem jak wygląda sytuacja ale są też w szkołach ludzie, którzy szacunek chcą zdobyć nie poprzez pokazanie wiedzy, ale po przez strach. Myślę, że tak po prostu bywa. Kolejnym aspektem jest młodzież nad którą ciężko zapanować i może w ten sposób nauczycielka chce zyskać porządek i spokój na lekcjach? Co do sprawiedliwości to nie szukałbym jej w szkole:) sam miałem różne przygody i wiem, że wiele razy czułem gorzki smak rozgoryczenia, kiedy dostawałem niższe oceny za tyle samo wykonanej pracy co kolega czy koleżanka. Tak samo jest w życiu jeden ma szczęście inny nie od tego jest szkoła żeby się uczyć też życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta pani nie nadaje się na nauczycielkę. To nie jest pierwszy raz. Najlepiej jest rozwiązać klasę przez jedną panią "PROFESOR", która nie umie uczyć. Dla tej pani to chyba satysfakcja. Tą sprawą powinno się zająć kuratorium. Takich ludzi usuwa się ze szkoły bo psuje renomę całej szkole.
wymagacie od nauczycieli dużo a sami nic nie dajecie, nie potraficie ułożyć prostego zdania nawet po polsku, ukończenie tej szkoły wymaga tylko systematycznego uczęszczania na zajęcia, trzeba być nieprzeciętnym "głąbem" aby mieć w tej szkole kłopoty z nauką, sama chodziłam do tej szkoły i mile ją wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...