Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnili urzędnika, ale wygrał w sądzie. Gmina zapłaciła mu 23 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 r. o 16:26 Powrót do artykułu
a czy dyrektor może wysłać na urlop za 2016 r. który mam prawo wykorzystać do 30 września 2017 r. (zgodnie z kodeksem pracy), bo u nas nagonka, wysyłanie na siłę na bieżący urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli Pracodawca widzi, ze nieroby siedza i nie pracują wtedy zawsze moze wyslac pracownika na urlop.wypoczynkowy. Tak wiec to nie nagonka a oszczednosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu Psl :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracoholik napisał:
Jezeli Pracodawca widzi, ze nieroby siedza i nie pracują wtedy zawsze moze wyslac pracownika na urlop.wypoczynkowy. Tak wiec to nie nagonka a oszczednosci!
a tobie to co, walnęło na łeb, urlop wypoczynkowy jest płatny i jakie to oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę fakt, że poszkodowanemu bardzo szybko przypłneło koło ratunkowe z Kazimierza- to może warto przekazać honrowo odszkodowanie na cel charytatywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty my wale zapłacimy za twoje odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Biorąc pod uwagę fakt, że poszkodowanemu bardzo szybko przypłneło koło ratunkowe z Kazimierza- to może warto przekazać honrowo odszkodowanie na cel charytatywny.
ci co dostają za seks i rozmnażanie 500+ to niech przkazuja na cel charytatywny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ty my wale zapłacimy za twoje odszkodowanie
płacisz na 500+ i nie narzekasz, tu idą za darmo miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w porządku jest, że pracownik przychodzi do pracy na 8h po to, żeby pospać w fotelu, zapalić papierosa, poobgadywać innych kolegów, pojątrzyć? (Ja na cos takiego u siebie w firmie nie mam czasu). Nie interesują mnie sprawy innych ludzi, a tylko i wyłacznie moje. A jak juz to wszystko zrobi jak zakoduje, kto wyszedł, kto przyszedł, o czym mówił, itd. to od godz. 15.30 siedzi ubrany w swoim nowym prosto z salonu samochodzie i czeka kiedy przyjdzie nocny portier i go zmieni? Kolejny przypadek Pan, który jest ciągle przemęczony i pokrzywdzony przez los. Codziennie ponad 3 h goszczą się z księgową przy kawie i ciasteczku, które sekretarka nosi przez pół instytucji bo Państwu Bozia rączek nie dała, żeby sami sobie zrobili. 3 h siedzą i plotkują kto z kim i o czym. Kto jest wspaniały a kto do zwolnienia. I Ci ludzie najczęściej oczekują nagród, podwyżek. Pytam za co? Kolejny przyklad to pani instruktor od siedmu boleści, która wie wszystko i o wszystkich. Cwaniaczka udająca, że coś robi a tak naprawdę spija śmietankę po innych tak jak pan od kawy. Tak wygląda praca w jednej instytucji podległej Marszałkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie walnęło tylko chodzi mi o oszczędności typu prąd, ogrzewanie itd. Skoro nie ma nieroba w pracy nie wypija herbaty i kawy-więc czajnik jest wyłączony, nie pali światła, komputer nie działa, kaloryfery można zakŕęcić. Dla mnie to oszczędność. Sory ja tak uważam, że lepiej nieroba wysłać na urlop jak ma przesiadywać na facebooku i pić służbową kawę albo herbatę. Posiedzi w domu miesiąc zobaczy rachunek za prąd to weźmie się do solidnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracoholik napisał:
Nie walnęło tylko chodzi mi o oszczędności typu prąd, ogrzewanie itd. Skoro nie ma nieroba w pracy nie wypija herbaty i kawy-więc czajnik jest wyłączony, nie pali światła, komputer nie działa, kaloryfery można zakŕęcić. Dla mnie to oszczędność. Sory ja tak uważam, że lepiej nieroba wysłać na urlop jak ma przesiadywać na facebooku i pić służbową kawę albo herbatę. Posiedzi w domu miesiąc zobaczy rachunek za prąd to weźmie się do solidnej pracy.
ty, faktycznie z tobą coś nie tak, zacznij się leczyć na nogi bo już u ciebie na głowę to za późno. Kto zatrudnia pracownika po to aby nie parcował. Każdy sądzi po sobie, widocznie z tobą tak jest i dawno winni ciebie wypieprzyć na zbity pysk a nie tylko na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtube : jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
youtube : jedyny lek na wszelką depresję beznadzieję bezsens strach lęki nerwice uzależnienia
kolejny pisowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 000 zł przez złą decyzję wójta. I zapłacą mieszkańcy. Taka sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSak napisał:
23 000 zł przez złą decyzję wójta. I zapłacą mieszkańcy. Taka sprawiedliwość!
ty w naszym kraju szukasz sprawiedliwości, nie badź śmieszny, w co ty jeszcze wierzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co to teraz wywleczone? sprawa sprzed dwóch lat....Pan Hubert zapomniał dodać, ze brał aktywny udział w kampanii pani Seredyn :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasna cholera!!!!!!! znowu ja jako mieszkaniec gminy mam płacić za durne zabawy tego wiedeńskiego celebryty we władcę świata. Dla porównania: tu wywalają w błoto 23 tys zł, a np. moja wieś dostała z tzw. funduszu sołeckiego na "inwestycję" 11 tys zł. I jak tu się nie wk...ć. Myślę, że teraz honorowy wójt o te 23 tysie zmniejszy pulę na płace dla siebie, swojego zastępcy i sekretarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się dziwnie składa, że ja swoją pracę wykonuję należycie, nie zbijam bąków jak inni. A z drugiej strony z tobą nie ma o czym dyskutować bo należysz do kliki jątrzącej na dyrektora. Niektórzy nie wiem co by dostali od Pracodawcy zawsze bedą płakać z pokrzywdzenia. Sam pewnie siedzisz i nic nie robisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie sklada, ze czasami przychodzisz do instytucji i masz stara gwardię, która jest roszczeniowa a do pracy sie nie rwie!!! Wtedy nie wiem co i jakich argumentow bedziesz uzywac i tak wszystko bedzie zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie wreszcie jakaś odpowiedzialność za decyzje urzędasów?! Kto odda mieszkańcom pieniądze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...