Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił prawo jazdy, namierzyli go na Krajowej Mapie Zagrożeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 o 10:08 Powrót do artykułu
O co chodzi z tym namierzaniem bo nic z tego bełkotu nierozumie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy autor jest trzeźwy? A jak nie to niech napisze te wypociny raz jeszcze po polsku, bo nie idzie zrozumieć...
0
czy autor skończył choćby podstawówkę ? "Policjanci namierzyli go na internetowej Krajowej Mapie Zagrożeń" i jak go namierzyli, czy złapali go na mapie czy w realu ... młotek do pukania się w czółko przyda się natychmiast ... żenada
0
Ja tam zrozumiałem tekst i skorzystam z tej stronki. Jak ktoś nie potrafi zrozumieć polskiego języka, to polecam naukę jęz. niemieckiego. Tam można zobaczyć skróty w tekstach.
0
Czytasz tylko tytuły? W treści artykułu napisane jest jasno, czytaj uważniej, a zrozumiesz.
0
oczywiście, że czytałem i właśnie dlatego polecam młotek do pukania się w głowę autorowi. Tytuł jest od czapy zupełnie, tym bardziej że w tekście ten wpis został powielony. Jacy kumaci się znaleźli ... od dziennikarza wymagam prostego, komunikatywnego języka. jak ktoś tego nie potrafi, to niechaj zmienia zawód.
-1
Autor tego artykułu zwraca kierowcom uwagę na przestrzeganie przepisów.Są wzmożone kontrole nieoznakowanymi radiowozami na ulicach. Kierowcy nie bądźcie głupi i nie podkładajcie się sami pod kodeks wykroczeń.
0
Ale teraz jest technika. Namierzyć pojazd na mapie. To jest coś.
0
Że mu zabrali prawko to dobrze, ale zastanawiam się jaki jest błąd pomiaru tego wideorejestratora. 
0
Ryckie smerfy to potrafią
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: