Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie sobie bezstresowe wychowanie. Efekty jak widać. Bravo Rzecznik i Spółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoda napisał:
Takie sobie bezstresowe wychowanie. Efekty jak widać. Bravo Rzecznik i Spółka.
To nie jest bezstresowe wychowanie, matole, pewnie nawet nie wiesz, czym ono jest, ale jak wielu matołów je wyśmiewasz, matole. Tu mamy do czynienia z kompletnym brakiem wychowania. Dziecko wychowywane jest inne, a wszelkiej maści nastoletnie bandziory są "wychowywane" na ulicy, zostawione same sobie. Pomyśl trochę, matole, zanim zaczniesz pisać głupoty w sieci, to naprawdę nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnij z tymi matołami bo się zapienisz MATOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż on przeca z najlepszej szkoły w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest bezstresowe wychowanie, matole, pewnie nawet nie wiesz, czym ono jest, ale jak wielu matołów je wyśmiewasz, matole. Tu mamy do czynienia z kompletnym brakiem wychowania. Dziecko wychowywane jest inne, a wszelkiej maści nastoletnie bandziory są "wychowywane" na ulicy, zostawione same sobie. Pomyśl trochę, matole, zanim zaczniesz pisać głupoty w sieci, to naprawdę nie boli
jesli mowa o wychowaniu to jak ty jestes wychowany? gdybyś był wychowany to nie uzywałbyś takiego języka i nie wyzywał innych od matołów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli mowa o wychowaniu to jak ty jestes wychowany? gdybyś był wychowany to nie uzywałbyś takiego języka i nie wyzywał innych od matołów...
ja tam jestem dobrze wychowany i używam sformułowań odnośnie matołów per "matoł". a jak ktoś uważa że nie można być dobrze wychowanym i używać tego typu sformułowań to jest zwykłym matołem :) i g.. uzik wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...