Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16 śmigłowców dla polskiej armii. Teraz czas na rozmowy z oferentami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 16:21 Powrót do artykułu
To ile ich miało być na początku i za ile ?? A ile będzie i za ile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego maciarenko nie weźmie od swoich???? Stare dobre MI-24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwcześniej za 2 lata? a w tym czasie marynarka będzie latała chyba dronami z mediamarktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis rozwalił kasę na 500 plus. a te całe pseudo negocjcacje to cyrk dla ciemnego ludu który zakończy się niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być 70 helikopterów a może będzie 16. Widać różnice heheheh minister rozbrojenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę posłuchać mądrych ludzi i samemu wyciągać wnioski. Polska na ten czas nie potrzebuje śmigłowców uniwersalnych jak te karakany a specjalistyczne. Polska potrzebuje śmigłowców bojowych, które zastąpią stare, wysłużone acz nie do zdarcia MI24. Polska potrzebuje śmiglowców transportowych zdolne przenieść pojazdy kołowe. Nie było i nie ma konstrukcji lepszych niż rosyjskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macierenko zaprosi berczyńskiego on się na tym zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PIS wreszcie uczciwy przetarg !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierała się sójka za może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Brawo PIS wreszcie uczciwy przetarg !
 Tak uczciwy że ten co ,,wykończył karkale'' uciekł do usa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Sokołem? Dlaczego nie jest prowadzona modernizacja i rozwój konstrukcji? Maszyny wojskowe służą po kilkadziesiąt lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzucić z firmy takie osoby jak Ewa Kamińska, które biorą harmonię pieniędzy i niszczą ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...