Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Potwierdza się stara prawda. Ewolucja robi swoje. Ci co mieli się wynieść ze wsi i małych miasteczek już się wynieśli. Jednostki bardziej ambitne, lepiej wykształcone, bardziej odważne. A zostało wiele patologii. I z pokolenia na pokolenie jest coraz gorzej...
W miastach jest jeszcze więcej patologii filozofie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piaski w ogóle są sławne http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,140219681,okradali-sklepy-i-domy-szajka-wlamywaczy-z-piask-zatrzymana.html.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to burmistrz Cholewa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni byli z UPA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś do Piask na dobre flaki się jeździło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Piaskach i dziś się o tym dowiedziałam. Patryk Fe. mieszka obok mojej koleżanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Piaskach i dziś się o tym dowiedziałam. Patryk F. mieszka obok mojej koleżanki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i nie udawajcie siostry Piotrka, bo on nie ma siostry, tylko brata. ;) Hah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś do Piask na dobre flaki się jeździło
  Teraz flaki to wypuszczają tam  z brzucha. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy maja coś do powiedzenia...... A ten zabity był tobie bliski ....... To pomyśl o jego dziecku .... Tej dziewczynie co ją zgwałcił ....... Albo tej drogiej co ją też gwslcili Są warci siebie ..... Piaseckie bosy .... Elita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy maja coś do powiedzenia...... A ten zabity był tobie bliski ....... To pomyśl o jego dziecku .... Tej dziewczynie co ją zgwałcił ....... Albo tej drogiej co ją też gwslcili Są warci siebie ..... Piaseckie bosy .... Elita
Boze przestancie sobie dodawac. Jedna zgwalcic w zbiorowym...a jaka niby jeszcze druga? Moze odrazu pietnasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy maja coś do powiedzenia...... A ten zabity był tobie bliski ....... To pomyśl o jego dziecku .... Tej dziewczynie co ją zgwałcił ....... Albo tej drogiej co ją też gwslcili Są warci siebie ..... Piaseckie bosy .... Elita
Boze przestancie sobie dodawac. Jedna zgwalcic w zbiorowym...a jaka niby jeszcze druga? Moze odrazu pietnasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze,że co niektórzy nie rozumieją mojej pisowni i stwierdzają że ja "kogoś"bronię. Nie bronię nikogo bo mam to gdzieś! Rafał zasłużył dostał,oni zasłużyli też dostaną wyroki porządne,ale nie rozumiem skąd wy "Ludzie" wyczytaliscie że jestem kolegą oprawców hmm? Znam ich z widzenia jak i Rafała i lata mi to czy ma dzieci ,żonę czy kogokolwiek. Tak jak pisałem ludzie oceniają po pisowni jakie kto ma wykształcenie etc.no,ale cóż będę pisał przecież są mądrzejsi co niektórzy tutaj. A tak ogółem to mając dziecko i żonę to się jest przy nich,a nie w Kometach czy innych "Mordowniach" Niech Rafał rośnie,a oni niech zdychaja w pierdlu. Dziękuję:)
A proszę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest stachu w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest stachu w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie pług 4 skokowy może być do remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stachu kiwaj, kiwaj, kiwaj, kogo Ty udajesz, no kogo Ty udajesz co tak cicho siedzisz, może coś w końcu publice powiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem gdzieś cie byli coś cie robili......gdzie są pieniądze za las
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pieniądze za las, niech lepiej Stachu przestanie kiwać i powie wszystkim o co tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smierc im sie nalezy w meczarniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...