Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem za lotniskiem !!!!!!!!Mieszkam na Felinie i bedę mógł starać się od miasta o ODSZKODOWANIA za uciązliwe warunki.TAK PRZEWIDUJE UMOWA OSIEDLA FELIN Z LOTNISKIEM.Oj drogie to będzie lotnisko ,bardzo drogie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pie....enie. Ciekawe czy Jankowski czyta później to co wcześniej mówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"? Samoloty będą omijać główne osiedla mieszkaniowe w Lublinie. W zależności, jak zdecyduje kontrola lotniska, po starcie, na wysokości już 100 metrów, będą mogły odbić na północ nad Odlewnią Żeliwa na Zadębiu i w ogóle ominąć Lublin ? dodaje Jankowski." Co to za bełkot? "Będą mogły", czy raczej "będą musiały"? Kierowcy MPK też "mogą" latem włączać klimatyzację, ale wcale nie muszą. Efekt wszyscy znamy. Poza tym - co to znaczy "będą omijać główne osiedla mieszkaniowe"? To są w Lublinie osiedla "główne" i "mniej główne"? Felin już został zaliczony do tych drugich... A tak nawiasem mówiąc, to uważam, że dzisiaj Lublinowi lotnisko nie jest potrzebne. W tym wyludniającym się, starzejącym i zabiedzonym mieście nie ma szans na jakiekolwiek inwestycje i nowe miejsca pracy. Lublin przegrywa już nawet z Mielcem (Husqvarna), nie mówiąc o Kielcach i Rzeszowie. Jeszcze 20-30 lat i ten kolos na glinianych nogach będzie przegrywał nawet z miasteczkami powiatowymi z Wielkopolski czy Pomorza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
Najlepiej to nic nie mieć. Wam ku..wa wszystko przeszkadza, normalnie zachowujecie się jak zacofany kraj. Głos w autobusach przeszkadza, teraz lotnisko, na felinie strefa ekonomiczna. Ludzie bądźcie cywilizowani, a nie zachowujcie się jak zacofani.
Popieram kolegę. Ludzie to by najlepiej nic nie robili, ewentualnie stali w kolejkach po zasiłki, bo wychodzą z założenia, że się im należy. W dzisiejszych czasach najwyżej kopniak w dupę się należy nierobom. Najlepiej to narzekać, że nie ma pociągów, że nie ma samolotów, że nie ma nic. A jak już coś robią - to łłooo matko jaka wielka krzywda się dzieje. Samoloty im nad głowami latać będą. A co boicie się samolotów?? One nie gryzą, narobią huku i polecą. Wy się ludzie zachowujecie ja te dzieci z piaskownicy w myśl zasady jak go nie kijem, to go pałą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
df napisał:
Jestem za lotniskiem !!!!!!!!Mieszkam na Felinie i bedę mógł starać się od miasta o ODSZKODOWANIA za uciązliwe warunki.TAK PRZEWIDUJE UMOWA OSIEDLA FELIN Z LOTNISKIEM.Oj drogie to będzie lotnisko ,bardzo drogie!
tak wszystko ci się nalezy... a może byś sie za uczciwą robote zabrał?? praca nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350 milionów. Ile to kościołów można by było wybudować! Szybko, gładko, bez żadnych wywłaszczeń, pozwoleń, protestów, skarg itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Pie....enie. Ciekawe czy Jankowski czyta później to co wcześniej mówił.
PEWNIE NIE ALE MNIE JEGO BEŁGOT ZAWSZE ROZŚMIESZA ON CHYBA SAM CZASAMI NIE WIE CO MÓWI I O CZYM MÓWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robbek napisał:
"? Samoloty będą omijać główne osiedla mieszkaniowe w Lublinie. W zależności, jak zdecyduje kontrola lotniska, po starcie, na wysokości już 100 metrów, będą mogły odbić na północ nad Odlewnią Żeliwa na Zadębiu i w ogóle ominąć Lublin ? dodaje Jankowski." Co to za bełkot? "Będą mogły", czy raczej "będą musiały"? Kierowcy MPK też "mogą" latem włączać klimatyzację, ale wcale nie muszą. Efekt wszyscy znamy. Poza tym - co to znaczy "będą omijać główne osiedla mieszkaniowe"? To są w Lublinie osiedla "główne" i "mniej główne"? Felin już został zaliczony do tych drugich... A tak nawiasem mówiąc, to uważam, że dzisiaj Lublinowi lotnisko nie jest potrzebne. W tym wyludniającym się, starzejącym i zabiedzonym mieście nie ma szans na jakiekolwiek inwestycje i nowe miejsca pracy. Lublin przegrywa już nawet z Mielcem (Husqvarna), nie mówiąc o Kielcach i Rzeszowie. Jeszcze 20-30 lat i ten kolos na glinianych nogach będzie przegrywał nawet z miasteczkami powiatowymi z Wielkopolski czy Pomorza.
TYS PROWDA TO JEST BEŁKOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
350 milionów. Ile to kościołów można by było wybudować! Szybko, gładko, bez żadnych wywłaszczeń, pozwoleń, protestów, skarg itp.
Nie podniecajcie się, niebawem się się okaże, że teren lotniska został zagrabiony kiedyś jakiemuś zakonowi Sióstr Bosych, albo Braci Biednych i nie będzie problemu z lotniskiem Swoją drogą zastanawiam się, dlaczego nie oddać Kościołowi w ramach rekompesnaty jakichś akwenów na Bałtyku - przecież Jezus był rybakiem a nie rolnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Pie....enie. Ciekawe czy Jankowski czyta później to co wcześniej mówił.
Kolego lub kolezanko nie podszywaj sie pode mnie bo mi opinie psujesz. A teraz do tematu: gdzie jest Felin na tej mapie? W Edyburgu samoloty jak schodza do ladowania to leca wzdluz miasta nad woda i nikomu to nie przeszkadza po mimo tego ze po wodzie sie przeciez dzwiek bardziej niesie. I nikomu tez nie przeszkadza ze kraza nad miastem, zawaracaja. Ode mnie z balkonu mozna bylo przeczytac nazwe lini lotniczych na samolocie i wcale glosno nie bylo. To nie sa odrzutowce ze szyby beda wam sie w domach telepac i nie port miedzynarodowy ze odloty i przyloty co 10 min. Wzieli byscie sie raczej za sprzatanie miasta czy odnawianie kamienic zeby bylo co w lublinie turystom pokazac, a nie tylko gadacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Lotnisko zbudujmy między Lublinem i Świdnikiem. Jest tam tyle miejsca. A drugiej obwodnicy nam nie trzeba - mamy al. Solidarności-Tysiąclecia-Witosa i al. Kraśnickie-Sikorskiego. Po co obwodnica dookoła miasta skoro można przez nie przejechać i centrum ominąć. Nie chodzi o to, że Lublinowi nie trzeba lotniska, dróg, inwestycji. Potrzeba. Tylko przemyślanych. Budując lotnisko na wolnym skrawku ziemi między dwoma miastami ograniczamy możliwości rozwoju - zarówno portu lotniczego jak i obydwu miast. Przecież w tej okolicy przebiegać też będzie część obwodnicy, już są tory kolejowe. Co zrobicie jak trzeba będzie poszerzyć albo przedłużyć pasy startowe? To teraz trzeba myśleć o tym co będzie za 40-50 lat a nie za 5-10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, popieram przedmówcę. Lotnisko powinno być 50 km za miastem, żeby nie blokować możliwości jego rozwoju. Nowe osiedla domów rosną szybko, za 20 lat lotnisko będzie nimi otoczone i będzie płacz i zgrzytanie zębów co z tym dalej zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik napisał:
Kolego lub kolezanko nie podszywaj sie pode mnie bo mi opinie psujesz. A teraz do tematu: gdzie jest Felin na tej mapie? W Edyburgu samoloty jak schodza do ladowania to leca wzdluz miasta nad woda i nikomu to nie przeszkadza po mimo tego ze po wodzie sie przeciez dzwiek bardziej niesie. I nikomu tez nie przeszkadza ze kraza nad miastem, zawaracaja. Ode mnie z balkonu mozna bylo przeczytac nazwe lini lotniczych na samolocie i wcale glosno nie bylo. To nie sa odrzutowce ze szyby beda wam sie w domach telepac i nie port miedzynarodowy ze odloty i przyloty co 10 min. Wzieli byscie sie raczej za sprzatanie miasta czy odnawianie kamienic zeby bylo co w lublinie turystom pokazac, a nie tylko gadacie.
Kolego lub koleżanko tu nikt nie podszywa się pod ciebie chyba to Ty podszywasz się pod ktosika który podpisuje się małą literą ty podpisujesz się wielką literą i robisz to od wczoraj .Poczytaj sobie wszystkie artykuły dotyczące lotniska w Świdniku i wszystkie komentarze to będziesz wiedział kto był pierwszy . Jestem fanem ktosika z małej litery i dlatego staje w jego obronie tak więc pa pa Ktosiku z wielkiej litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Kolego lub koleżanko tu nikt nie podszywa się pod ciebie chyba to Ty podszywasz się pod ktosika który podpisuje się małą literą ty podpisujesz się wielką literą i robisz to od wczoraj .Poczytaj sobie wszystkie artykuły dotyczące lotniska w Świdniku i wszystkie komentarze to będziesz wiedział kto był pierwszy . Jestem fanem ktosika z małej litery i dlatego staje w jego obronie tak więc pa pa Ktosiku z wielkiej litery
TAK TAK NIECH POCZYTA SOBIE WPISY NA FORUM TO BĘDZIE WIEDZIAŁ KTO BYŁ PIERWSZY ktosik PISANY Z MAŁEJ LITERY JEST TYLKO JEDEN I BYŁ TU PIERWSZY WSZYSCY FORUMOWICZE TO WIEDZĄ!! POZDRO DLA ktosika PISANEGO Z MAŁEJ LITERY NASZEGO KUMPLA Z FORUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik napisał:
Kolego lub kolezanko nie podszywaj sie pode mnie bo mi opinie psujesz. A teraz do tematu: gdzie jest Felin na tej mapie? W Edyburgu samoloty jak schodza do ladowania to leca wzdluz miasta nad woda i nikomu to nie przeszkadza po mimo tego ze po wodzie sie przeciez dzwiek bardziej niesie. I nikomu tez nie przeszkadza ze kraza nad miastem, zawaracaja. Ode mnie z balkonu mozna bylo przeczytac nazwe lini lotniczych na samolocie i wcale glosno nie bylo. To nie sa odrzutowce ze szyby beda wam sie w domach telepac i nie port miedzynarodowy ze odloty i przyloty co 10 min. Wzieli byscie sie raczej za sprzatanie miasta czy odnawianie kamienic zeby bylo co w lublinie turystom pokazac, a nie tylko gadacie.
Gdybyś czytał forum i śledził temat lotniska to wiedziałbyś że mały ktosik był tu pierwszy więc na pewno nie podszywa się pod ciebie on ma tu już nawet swoich zwolenników , przeciwników i fanów przejrzyj forum a zobaczysz i dopiero póżniej się produkuj jaki to ty mądry jesteś opinie to ty sobie sam psujesz wypisując głupoty więc miotła w dłoń i sprzątaj nasz kochany Lublin no nie gadać tylko zamiatać mądralo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie...żadnego lotniska nie będzie. Nikt nie ma na nie kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrumru napisał:
Gdybyś czytał forum i śledził temat lotniska to wiedziałbyś że mały ktosik był tu pierwszy więc na pewno nie podszywa się pod ciebie on ma tu już nawet swoich zwolenników , przeciwników i fanów przejrzyj forum a zobaczysz i dopiero póżniej się produkuj jaki to ty mądry jesteś opinie to ty sobie sam psujesz wypisując głupoty więc miotła w dłoń i sprzątaj nasz kochany Lublin no nie gadać tylko zamiatać mądralo!
To wspolczuje wam ze czytacie tylko artykuly o lotnisku. Bo ja tego nicku uzywam od dluzszego czasu na calym forum i nie tylko przy temacie lotniska. A na dziennikuwschodnim codziennie czytam wiekszosc artykulow a przegladam kazdy. I "ktosik" pojawil w komentarzach pod jednym z artykulow zwiazanych z lotniskiem. Za raz po moich kilku pierwszych wpisach. Ale sprzeczac sie nie bede. Moze czas zalozyc staly nick.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik napisał:
To wspolczuje wam ze czytacie tylko artykuly o lotnisku. Bo ja tego nicku uzywam od dluzszego czasu na calym forum i nie tylko przy temacie lotniska. A na dziennikuwschodnim codziennie czytam wiekszosc artykulow a przegladam kazdy. I "ktosik" pojawil w komentarzach pod jednym z artykulow zwiazanych z lotniskiem. Za raz po moich kilku pierwszych wpisach. Ale sprzeczac sie nie bede. Moze czas zalozyc staly nick.
Dobra zwracam honor, wlasnie przejzalem forum faktycznie nick ten byl uzywany przede mna. Najwyrazniej dopiero niedawno na niego trafilem i odrazu glupie mysli do glowy przyszly. Jeszcze raz sorki Czas zmienic nick.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik się pogubił w ustawieniach kompa, coś mi się posypało kurczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
Lotnisko na małe, w miarę ciche samoloty (max ~200 pasażerów), pewnie do góra pięciu lądowań-startów dziennie, w nocy zamknięte. Heathrow to nie będzie. Komu nie pasuje, niech ucieka w Bieszczady. Ja mam nadzieję, że coś wreszcie ruszy w tym pięknym mieście.
jak to jest piękne miasto , to ty gust masz, nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...