Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agata odnalazła się sama

Utworzony przez STEFAN, 5 grudnia 2007 r. o 08:39 Powrót do artykułu
kOSZTAMI OBCIĄZYC RODZICÓW I NIE BEDZIE WIECEJ TAKICH GŁUPICH KAWAŁÓW.JAJA SOBIE ZROBIŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan, przeczytaj to co napisałeś i zastanów się nad sensem swojego zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że sie znalazła, i nic jej się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczescie ze sie znalazla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu ty zastanów się nad sensem swego życia.Jestem za bogaty w doswiadczenia życiowe abys mnie upominał.Za nasza kase (podatników) szukała jej policja bo zrobila sobie JAJA z takich twardogłowych jak ty?Pozdrawiam 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jak twierdzisz jesteś bogaty w tzw. życiowe doświadczenie to dziwię się, że życie nie nauczylo Cię myślec i wyciągać wnioski bo z tego co napisałeś nie przemawia żadna życiowa mądrość. To równie dobrze mogla byc Twoja córka. Czy wówczas w ramach oszczędności pieniędzy swoich i podatników pozostawilbys ją samej sobie? Czy pieniadze są ważniejsze niż ludzkie życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata, nie znam Cię osobiście, ale cieszę się że nic się nie stało. Napewno spotka Cię jeszcze wiele wspaniałych rzeczy, na które warto czekać. Pozdrawiam. PS. DO STEFNA - UDZIAŁ TWOJEGO PODATKU W TEJ AKCJI TO MNIEJ NIŻ 1GR. , PODAJ MI NR KONTA TO PRZELEJE CI TĘ KWOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWTÓRZYLISCIE A NIE ZROZUMIELISCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Stefan napisałeś.Postanowiła sobie zakpic ze znajomych ,przyjaciół a wszyscy wokól dostali sraki.To sa JAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ludzi pokroju Stefana i Anki - takie zachowanie to wołanie o pomoc. Mam nadzieję, że taka pomoc zostanie dziewczynie udzielona. Mam nadzieję, że wy nigdy nie dostaniecie podobnego listu od bliskiej wam osoby. Chociaż - czytając wasze komentarze, myślę, że nie macie takich osób zbyt dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...