Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten z lewej to faktycznie rodowity Anglik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na Ukrainie już się nic nie odnajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mijałem ich na obwodnicy Piask. Ze zdziwieniem na nich patrzyłem. Aż do dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redaktora tekstu: Irlandczyk to NIE Anglik!!! Każdy Anglik to Brtytyjczyk, ale nie każdy Brytyjczyk to Anglik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy złodziejom za promocję kraju regionu i miejscowości, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Ja również widziałem ich w środę na drodze do Zamościa ale wydaje mi się że byli już za Piaskami. Trochę wstyd dla Lubelszczyzny, może na dalszej trasie wędrówki można by było poprawić wizerunek naszego regionu jakimś miłym gestem gościnności....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
T np. Teraz ich okradną a później pobija .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@laf: Na Ukrainie nie jest tak, jak myślisz? Czy w ogóle tam byłeś? Od wielu lat zajmuję się współpracą polsko-ukraińską i byłbyś zdziwiony, że często tam jest lepiej, niż w Polsce. Szczególnie w kontaktach międzyludzkich i jeżeli chodzi o zwykłą gościnność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pierwszy nie wygląda ani na Anglika, ani na Irladczyka. Paki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze koty za płoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdurny news. Jakby w Anglii czy Irlandii zostawili 2 wozki wypchane rzeczami i sobie psozli na dlyzszy czas gwarantuje ze by tez ich zaraz nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem Australia jest kontynentem/wyspą, czyli ich wycieczka piesza będzie musiała prowadzić przez ocean po wodzie. Mamy więc dwóch nowych Jezusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu podróżników, którzy obrali sobie Polskę jako cel podróży albo jako jej etap źle wychodzi na polskiej "gościnności". Nie tak dawno [*] Zabił oślicę, bo myślał, że to... pies - Golub-Dobrzyń, Kujawsko - Se.pl www.se.pl › Wydarzenia › Kronika kryminalna Kopia - Podobne Dajesz +1 publicznie. Cofnij 20 Sty 2010 – Para podróżników Marianne (48) i Werner (51 l.) ... Golubiem-Dobrzyniem (woj. kujawsko-pomorskie) zastrzelił ich ukochaną oślicę Rosalitę. ... Wędrowcy rozbili obóz w nadziei, że zatrzymają się na dłużej w Polsce i będą mogli zwiedzać nasz piękny kraj. ... Przeczytaj koniecznie: Dostali kulawego osła ... Najpierw zabili im osiołka, a teraz okradli - 20 lipca 2011 www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110720/... Kopia Dajesz +1 publicznie. Cofnij 20 Lip 2011 – Podróżująca przez Polskę para Norwegów: Marianne Lovlie i jej mąż, Werner ... Małżeństwo od 29 lat wędrują piechotą po Europie, ale chyba nigdzie nie ... W środku podróżnicy mieli cały niezbędnik potrzebny do dalekich podróży. ... To ile lat oni będą szli jeszcze przez Polskę ? co ciekawe wyglądają jak ... innym razem podróżnika z Francji tak olali nasi wiejscy kaskaderzy gdzieś koło Mielca (znał sztuki walki ale nie chciał im zrobić krzywdy), że wylądował na kilka dni w szpitalu. Kilka dni wczesniej widziałem go w okolicach Annopola - radosny, uśmiechnięty, cieszył się życiem globtrotera... Czy to tak wygląda nsza polska gościnność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOkladnie jestem podobnego zdania nasza polska goscinnosc o ktorej sie tyle mowi zostala za nasza wschoidnia granica we Lwowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście z okolic chamburga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juhas napisał:
Co za bzdurny news. Jakby w Anglii czy Irlandii zostawili 2 wozki wypchane rzeczami i sobie psozli na dlyzszy czas gwarantuje ze by tez ich zaraz nie bylo.
tak pewnie miejscowi Polacy lub Bułgarzy by się tym zajęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco takie sprawy wypisywac i pokazywac? ot tak sie stalo i sie nieotstanie, a zaraz cholota nawala na Polakow i pisze ze my zlodzieje. bieda ludzi pcha do kryminalistyki i takich spraw bo pod dachem nedza az piszczy co to Tusk i Po nam zgotowalo.teras macie za swoje. a do tej Australiji nie dojda bo tam woda pomiendzy nami a nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poco takie sprawy wypisywac i pokazywac? ot tak sie stalo i sie nieotstanie, a zaraz cholota nawala na Polakow i pisze ze my zlodzieje. bieda ludzi pcha do kryminalistyki i takich spraw bo pod dachem nedza az piszczy co to Tusk i Po nam zgotowalo.teras macie za swoje. a do tej Australiji nie dojda bo tam woda pomiendzy nami a nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez ich widzialem na trasie lublin piaski... skoro kazdy neguje ich wyprawe to niech ktos chociaz idzie na piechote ze swojej miejscowosci do lublina a nie wozi tylek pks-em albo samochodem powodzenia i jak najmniej takich sytuacji dla tych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buzal napisał:
poco takie sprawy wypisywac i pokazywac? ot tak sie stalo i sie nieotstanie, a zaraz cholota nawala na Polakow i pisze ze my zlodzieje. bieda ludzi pcha do kryminalistyki i takich spraw bo pod dachem nedza az piszczy co to Tusk i Po nam zgotowalo.teras macie za swoje. a do tej Australiji nie dojda bo tam woda pomiendzy nami a nimi. [/quote] [quote name='Buzal' timestamp='1346422884' post='669207'] poco takie sprawy wypisywac i pokazywac? ot tak sie stalo i sie nieotstanie, a zaraz cholota nawala na Polakow i pisze ze my zlodzieje. bieda ludzi pcha do kryminalistyki i takich spraw bo pod dachem nedza az piszczy co to Tusk i Po nam zgotowalo.teras macie za swoje. a do tej Australiji nie dojda bo tam woda pomiendzy nami a nimi.
Człowieku, co to w ogóle za wytłumaczenie? To że bieda to powszechnie wiadomo, ale to nie jest usprawiedliwienie dla kradzieży. Jakby Ci okradli mieszkanie, to też byś tak sobie to wytłumaczył i chodził z uśmiechem na twarzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...