Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to zdarzenie jest pełne wartości katolickich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem chłopaków jak dymali z Nałęczowa w stronę Lublina w tym tygodniu... zastanawiałem sie co to za goscie z wózkami.... całkiem nieźle im szło bo jak jechałem do Nałęczowa to Oni właśnie byli w Bochotnicy... za kilka godzin wracałem i już ich mijałem na Nałęczowskiej w Lublinie. Wstyd...jak można być takim chamem żeby połakomić się na ich wózki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vit napisał:
@laf: Na Ukrainie nie jest tak, jak myślisz? Czy w ogóle tam byłeś? Od wielu lat zajmuję się współpracą polsko-ukraińską i byłbyś zdziwiony, że często tam jest lepiej, niż w Polsce. Szczególnie w kontaktach międzyludzkich i jeżeli chodzi o zwykłą gościnność.
ja pamiętam o Wołyniu . nie spał bym u Ukraińca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: 1. sierż. szt. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku; 2. kara pozbawienia wolności do lat 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego powdu Piaski są nazywane Złodziejskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej województwa Lubelskiego. Ankieta jest anonimowa i służy celom badawczym. Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juhas napisał:
Co za bzdurny news. Jakby w Anglii czy Irlandii zostawili 2 wozki wypchane rzeczami i sobie psozli na dlyzszy czas gwarantuje ze by tez ich zaraz nie bylo.
Pewnie, przecież wielu naszych rodaków z Lubelszczyzny tam wyjechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest totalna bzdura,tydzień wcześniej kamery monitoringu miejskiego na rynku w Krakowie w miejskiej fontannie nagrały owych gości z gołymi d upami w bardzo frywolnej zabawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...