Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak żyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny pan nie mogl zadzwonic i poskarzyl sie kurierowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem w Świdniku mam telefon w Orange, działa normalnie, pełny zasięg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilnego przelewu ??? hmmm. jak taki pilny to informuję Pana że są inne możliwości dokonania przelewu. pozdrawiam. Użytkownik sieci Orange
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bankach nie idą przelewy tumanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bank - sieć orange - przelew. dziwne połączenie. chyba że siadł też polpak w Świdniku. o mISTRU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani bzdury opowiada. Stacje bazowe w świdniku pracują po radioliniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Świdniku w Orange kable optyczne zasilają stacje nadawcze ??? miejmy nadzieje że w dane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleciał nie tylko orange ale cała TP, nie działają linie analogowe, cyfrowe, usługi na nich oparte - np. neostrady, płatności, niektóre bankomaty, masa próbowałem zatankować na stacji benzynowej i... "tylko gotówka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooo. to już poważne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest problem z transmiją danych, karty nie mogą zalogować się do HLR stąd brak zasięgu. W miastach btsy polaczone są po teletransmisji - w przypadku orange jest to TP sa. Przelaczcie sie w 2g to zalogujecie się do nadajnika z Mełgwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orange Świdnik - dzwoni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...