Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Broń na śmieciowych palaczy. Eko-Patrol będzie badał powietrze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2016 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Do tych wszystkich piszacych o kapusiach! Bezwzglednie nalezy zglaszac wszystkich, ktorzy truja innych oraz niszcza srodowisko i to nie ma NIC WSPOLNEGO Z DONOSICIELSTWEM! TO JEST OBYWATELSKA POSTAWA! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska w Świdniku działa tylko na terenie gminy Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska w Świdniku działa tylko na terenie gminy Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miśki ze straży miejskiej w nocą śpią i można palić czym się chce. A nawet jak przylezą na ulicę i zrobią pomiar, to jak mi udowodnią, ze to z mojego komina? Do domu bez nakazu sadowego nie wejdą. Nawet psem mogę poszczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle Adampol wytwarza więcej szkodliwych substancji kominowych przez miesiąc niż Azoty Puławy przez cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp1erdol sie od Adampola. Każdy pali tym, na co go stać. Żyjemy w wolnym kraju, ale nie wszyscy sr@ją kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO, super decyzja. Skończy się trucie ludzi!!! Dziękuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac Adampol! To siedlisko trucicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pyskuj pisowski lumpie bo parcha dostaniesz jak twoja władza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , jaki kapuś, tu chodzi o dobro nas wszystkich, czy wy naprawdę nic nie rozumiecie? Dlaczego mam pozwalać się truć? Czy ktoś kto mieszka w bloku może nie płacic za ogrzewanie bo go nie stać? NIe  zapłacisz to masz zimno, i w domku tak samo, nie stać cię na ogrzewanie to też bedziesz miał zimno. Za zaśmiecenie lasów , zatruwanie wód sa kary. I to samo za zatruwanie powietrza!!!!! Koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję przyjechać z aparaturą pomiarową na Franciszków, czasem nie mogę wyjść z domu bo zasuwa takim plastikiem, że hej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...