Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro już na 3 biegu osiąga się 110 km/h to po jaki ch robią skrzynie 6 biegowe? Są satelity, komputery, nawiigacje - zrobić automatyczne odcięcie przy 50 km/h w zabudowanym i koniec. Będzie bezpiecznie i bez mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma być wielki sukces świdnickiej policji na wsi.Niech się pochwalą i zatrzymali p.j. na ul.Racławickiej,gdzie strach przejść przez przejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo wielkie coś zrobili sobie akcję zabierania uprawnień i się chwalą. Dostali nieoznakowany radiowóz i szpanują!!! pieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci moze tak chwile postac na ulicy Spokojnej w Krepcu..?? Tam 3/4 kierowcow straciloby prawo jazdy ... Ale szanownych polcjantow ani slychu ani widu. TAkie mam wrazenie, ze policjanci swidnickiej drogowki to wyjatkowe lenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie psy to wyjątkowe chu.... i to cała ta bezmyślna banda bez wyjątku, ani jednego normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ POLICJE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady zapierdzielać w terenie zabudowanym 100 km/godz to lekkie przegięcie pały, tam mieszkają ludzie, może wybiec dziecko na ulice , albo jakie zwierze i tragedia murowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie w Jackowie, już kilka prawek poleciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj na trasie z warszawy do lublina jakiś hamburger z rel LSW lubię swoją wieś w fordzie mondeo kombi wpiep...aył się między samochody w czasie wyprzedzania tak że zepchnął jeden samochód na pobocze. całe zdarzenie zostało zarejestrowane i w poniedziałek trafi na policję
Bo LSW na drodze to synonim skrajnego chamstwa i debilizmu, To stan umysłu. Dobrze odzwierciedlają to poranne wyścigi na Lotników Polskich i Jana Pawła pod lasem. Niech to do was dotrze pastewne buraki świdnickie, że jesteście nieodpowiedzialnymi szumowinami drogowymi i tak jesteście w kraju postrzegani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj z dziewczyną dostałem dwa mandaty po 100zł bo jakiś menel którego zatrzymali wskazał nas palcem że jedziemy rowerami przez przejście dla pieszych.. Nie pomogło nic... nawet że za parę minut miała grać Polska reprezentacja z Niemcami i tu cytat pana policjanta " to właśnie specjalnie na tą okazję dostajecie po 100zł" pracuje na umowę zlecenie za 400zł...na karcie mam -1000zł mieszkam z tesciami... A co do tematu to mandaty sypią za prędkość jak na odcinku kaufland- krepiec ( ta prosta ) jest ograniczenie do 30km/h bo droga przypomina kartoflisko.. i Świetne miejsce do zarabiania pieniążków na obywatelach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...