Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrońmy dzieci.

Utworzony przez polak, 10 sierpnia 2012 o 22:07
Policja apeluje do rodziców o opiekę nad dziećmi po postrzeleniu z wiatrówki przez dziecko drugie. A może tak zmienić myślenie i dawać w d.. rodzicom.opiekunom,i bezmyślnym obrońcom dzieci. Dzieci to dzieci,zabawy są różne,a tolerancja dla głupich zabaw w których krzywdzone są inne dzieci przy niewiedzy bądż nie przyjmowanie do wiadomości przez rodziców faktu,że ich dziecko krzywdzi drugie jest utwierdzeniem dziecka w bezkarności. Podobnie jak to,że wyrostki 11 13 letnie opite,,Tigerem,, reagują agresywnie. Nadpobudliwa matka broni dziecko,instynktownie,bezrozumnie. Rozumu i dystansu oczekuje się od kobiety która powołując się na status urzędnika państwowego-kuratora sądowego wymusza na policji traktowanie broniącego miru domowego obywatela jako sprawcę. Ta młoda idiotka swoim bezrozumnym postępowaniem utwierdziła w bezkarności jednego ze sprawców . Jest młoda,ale jak wymaluj przypomina tępą kurator z filmu ,,Tato,, z Lindą. To nie dzieci są winne ,tylko durne matki i idiotki typu pani kurator.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chrońmy dzieci bo rodzice są nieodpowiedzialni. Nie wiedzą,,że ich dzieci piiją,,Tiger<< nie wiedzą jak się bawią. A zabawy mogą krzywdzić o czym w swojj durnocie ni e chcą słyszeęć niektórzy rodzice. Idiotka matka jednego ze sprawców skutecznie udaremniło interwencje policji,druga idiotka mówiąc policjantom,że jest kuratorem wpłynęłaa na przebieg interwencji.. Żadna kretynka nie pprzeprosiła męszczyznę,a dzieki jemu dzieci mogą się bawić i nie ulegać wpływom wyrostkom typu Nazar,Aladyn czy Wiktor.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: