Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Venus w Świdniku zaprasza od soboty (zdjęcia)

Utworzony przez Waldek, 26 marca 2012 r. o 20:05 Powrót do artykułu
W co sie bawią dzieci w świdniku? W miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W co się bawi Waldek wieczorami? W marszczenie freda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PeKaeS sie zatrzymuje przy tej galerii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łehehe już lecę , jakie kuwa atrakcje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek napisał:
W co sie bawią dzieci w świdniku? W miasto!
Waldku drogi , co z tego , że Lublin to duże miasto , skoro 80% ludności to jakieś grzywowate przeklęte lodziary , i buraki w białych czapeczkach i łochowatych szeleszczących dresach wiatrochłonach:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego 80% wiekszość to mieszkańcy świdnika dojeżdzający do szkoły i pracy w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vov napisał:
z tego 80% wiekszość to mieszkańcy świdnika dojeżdzający do szkoły i pracy w Lublinie
Patrz myślałem , że łyncna bo tam też takie wiejskie dresiki , i białe krymki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest conrado moreno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
kto to jest conrado moreno ?
http://www.youtube.com/watch?v=Y7hubWkqxcg ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=Y7hubWkqxcg ))
a ,to ten gwiazdor dla plebsu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dygaj tam dygaj a nie japke cieszysz do obiektywu;) w tym miejscu poruszył bym temat pracowników ktorzy są tam " pozatrudniani" na umowach na gębe i siedzą dniami i nocami rozkładając towar bez tak naprawdę zadnej gwarancji wypłaty kasy , juz nie wspominajac o ustaleniu wysokości honorarium. może by się tym ktos zainteresował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzmi dumnie "rockowy zespół "Goscie" z Lublina". Widziałem dwie imprezy, które ci artysci mówiąc kolokwialnie "polożyli", dlatego dziwi mnie trochę wybór ich przez organizatorów otwarcia galerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bałagan. Czy ktoś nad tym panuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRYL - masz racje, to jest ogolna tajemnica i co z tego. Moze by tak inspekcja pracy sie przeszla, albo urzad skarbowy i sprawdzili umowyn o prace i godziny pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy była ta rekrutacja? Bo ja byłam zainteresowana, ale jakoś nikt nic głośno nie mówił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuuuaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu! Będzie Krop Tałn i Hałs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowni goscie sponsorów kampanii(venus) jakson i jego adhd sobun nierub... zrobili z miasta galerie dla i z kolesiami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według informacji ze strony internetowej Venus zarządzana jest przez spółkę Konsorcjum o kapitale zakładowym - 1 740 000 zł. Na tej samej stronie jest informacja o powierzchni obiektu(jak sądzę przed rozbudową)- 6 500 m2. Wynika z tego, że wartość m2 w tej bardzo dobrej lokalizacji wynosi niespełna 268 złotych(tak: dwieście sześćdziesiąt osiem złotych). Wszystko już było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie coś do Świdnika, macie coś do MNIE ;];];] kozaki przez kabel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lfedkg' timestamp='1333046018' post='615953'] macie coś do Świdnika, macie coś do MNIE ;];];] kozaki przez kabel [/quot Wszyscy mamy to co chcieliśmy : KOKO SPOKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...