Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat zrezygnował, ale chce być zastępcą burmistrza

Utworzony przez Hesus Huta, 15 października 2014 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Ja również rezygnuję ze startu i przekazuje swój głos na zwycięzce. Czekam na ciekawe propozycje objęcia intratnego stanowiska. Nie dziel skóry na niedźwiedziu kubuś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry ruch - trzeba współpracować dla dobra miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gimnazjum nr 3 jest inny dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO dobry pomysł. To chyba jedyna szansa żeby w końcu usunąć ze stołków talibów z PiSu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję poznać tego Pana i obserwować go. Gdy wszystko ok, to Pan do rany przyłóż ale w momencie gdy coś nie tak, lub nie po jego myśli to potrafi w podłogę wdepnąć łącznie z zastraszaniem kogo on nie zna i jak może zaszkodzić...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora artykułu: "gros" się inaczej trochę pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gimnazjum nr 3 jest inny dyrektor.
Oczywista , oczywistość. Jak pisze, że "był" dyrektorem, to znaczy, że nie jest. Poniał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia dla obu Panów - czas najwyższy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia dla obu Panów!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajmy szanse innym. Mocno trzymam kciuki za Panów: Osinę i Białowąsa!!! Oni mają duży potencjał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA PANOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia Panowie! dobry ruch !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dotychczas świetnie radzi sobie burmistrz Jakson. Więc niech może tak pozostanie. Poza tym, nie wydaje mi się aby Pan Białowąs był dobrym kandydatem na to stanowisko. Bez względu na aktualna przynależność partyjną. Co do Pana Osiny, z uwagi na jego niegdysiejszy pomysł usówania krzyży z miejsc publicznych w połączeniu z infantylną argumentacją tegoż, pozostane w milczeniu. Pozdrawiam świdniczan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO dobry pomysł. To chyba jedyna szansa żeby w końcu usunąć ze stołków talibów z PiSu!!!!!!
Podobno głupota ma skrzydła, więc fruń w przestworza maotole z PO lub innej kloaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dotychczas świetnie radzi sobie burmistrz Jakson. Więc niech może tak pozostanie. Poza tym, nie wydaje mi się aby Pan Białowąs był dobrym kandydatem na to stanowisko. Bez względu na aktualna przynależność partyjną. Co do Pana Osiny, z uwagi na jego niegdysiejszy pomysł usówania krzyży z miejsc publicznych w połączeniu z infantylną argumentacją tegoż, pozostane w milczeniu. Pozdrawiam świdniczan.
najpierw naucz się pisać bez błędów ortograficznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Farbowane lisy " byli członkowie Świdnickiego SLD zaprzedali dusze idąc na układy PO .Trzeba ludziom jeszcze większej biedy , aby zrozumieli kim są ludzie PO .  :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis sponsorowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dzielą skórę na niedźwiedziu:) A kim jest Białowąs?? :mellow: Osina to ten młody komunista co krzyże zdejmował??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle największe oburzenie to pisowce berety wole 100 razy to po niż Pisiorów  Ale co z tego ze ja wole jak 70% świdniczan to pis i kościół .Pomnik se pobuduj ta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle największe oburzenie to pisowce berety wole 100 razy to po niż Pisiorów  Ale co z tego ze ja wole jak 70% świdniczan to pis i kościół .Pomnik se pobuduj ta 
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson dobrze rządzi? A zapomnieliśmy korki na Lublin bo nasze miasto nie mogło uporać się na czas z wybudowaniem ronda? Wiedzieli o tym od lat a się spóźlili. GDDKiA już miała swój odcinek zrobiony i kończył się w polu. A ludzie stali w kilometrowych korkach albo tłukli sie po dołach na dworcowej. Za toi już nie powinien zostać wybrany ponownie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...