Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na Wierzchowiska? Kierunkowskaz do wsi? Kto to pisał? Analfabeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 dni na postawienie znaku...ja pier...e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznesmenka? Znaczy tyle co mężczyzna robiacy interesy +ka. Może raczej bizneswoman jak już uzywać makaronizmów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze na Mełgjewskiej niech postawią znak gdzie jest masarnia tej psełdo biznesłumen. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17 jest "pięknie" oznaczona. W kierunku na Warszawę stoją tylko kierunkowskazy na jakieś małe miejscowości np. Kłoda. Kto wie gdzie to jest? Natomiast nigdzie nie ma oznakowania któredy zjechać na Puławy. Mieszkam w Puławach i kilka razy miałem telefony od znajomych gdzie zjechac z S17 aby dojechac do Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączam się do krytyki oznakowania. Jadąc od strony Chełma i Zamościa widać znak kierujący na Świdnik, ale tuż po zjeździe z ekspresówki kierowca natrafia na skrzyżowanie bez oznakowania wskazujące kierunek na Świdnik. Podobnie ze Świdnika łatwo wyjechać na Lublin, ale już w kierunku Pask i dalej - nie. Dla miejscowych to może nie problem, ale dla innych owszem. Wydaje sie miliony na ekrany w szczerym polu a oszczędza na tablicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Nalewajko niedługo zacznie pobierać opłaty za reklamę na prywatnych posesjach. Mając ogólną aprobatę społeczeństwa,klauny wyprawiają co chcą. Zamiast zająć się natychmiastowym, prawidłowym oznakowania zjazdów to jeszcze sankcjami grożą. Chory kraj, dziki kraj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na Berdyczów" to tak, ale u nas to do Wierzchowisk. No ale cóż 70 dni po 1 roku to będzie nowy rekord świata. Audyt to się robi nie na tym etapie, kto sprawdzał dokumentację projektową(?), kto ja zatwierdzał(?), niech teraz "beknie" za swoje błędy. Dla niewtajemniczonych -podpisy są na oryginałach dokumentacji projektowej, to wszystko można sprawdzić i wyciągnąć wnioski. Dość fuszerki, brania pieniędzy "za przychodzenie do pracy", marnotrawienia naszych pieniędzy(ogromnych), niekompetencji, przygrywania w ciula ze społeczeństwem. Gdzie są odpowiednie służby?!.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnnie opuszczajac lotnisko w strone melgwi stoi znak zalesie-po co to komu to-jak przez krepiec jedziemy do s17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,W kwestii reklam obowiązują przepisy dotyczące ustawiania ich w pasie drogowym oraz w jego pobliżu, nawet na prywatnym terenie. Jeżeli stoją bez odpowiedniej zgody muszą być usunięte'' Ot państwo prawa. To jakiś postkomunistyczny wypierdek. To jest naruszenie praw własności. Co znaczy pas drogowy? Jak chcą niech sobie wykupią pas drogowy albo zapłacą za ograniczenie praw własności.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem syf,kiła i mogiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym samym węźle podróżni na lotnisko kierowani sa przez Świdnik . O wiele prościej dojechać skręcającą w prawo w kierunku minkowic i potem w lewo i 3 km mamy lotnisko. Omijamy całe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym samym węźle podróżni na lotnisko kierowani sa przez Świdnik . O wiele prościej dojechać skręcającą w prawo w kierunku minkowic i potem w lewo i 3 km mamy lotnisko. Omijamy całe miasto.
Tak było przez długi czas, nie wiem po co to zmienili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"o ustawienie znaku i prawidłowe oznakowanie drogi. – Dostaliśmy odpowiedź, że droga jest oznakowana prawidłowo, a obecnie prowadzony jest audyt" - Jak to jest, że kierowcy widzą, że jest źle, a urzędas widzi to samo i mówi, że jest dobrze? I dlatego lubelskie wymiera, młodzi ludzie spieprzają gdzie pieprz rośnie. ROK trwało, zanim urzędasy podjęły decyzję z "audycie". Ciekawe z jakim wynikiem. Ale przecież ni chodzi o to, żeby złapać króliczka, ale by gonić go!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak było przez długi czas, nie wiem po co to zmienili...
 
Tak było przez długi czas, nie wiem po co to zmienili...
Po to żeby przejechać przez miasto, po drodze wstąpić do świdnickich sklepów i tym samym napędzać świdnicką gospodarkę poprzez wsparcie lokalnych przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17 jest "pięknie" oznaczona. W kierunku na Warszawę stoją tylko kierunkowskazy na jakieś małe miejscowości np. Kłoda. Kto wie gdzie to jest? Natomiast nigdzie nie ma oznakowania któredy zjechać na Puławy. Mieszkam w Puławach i kilka razy miałem telefony od znajomych gdzie zjechac z S17 aby dojechac do Puław.
A co to jest "PUŁAWY" ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego z drogi Piaski Lublin zdjęto wszystkie informacje jak dojechać do lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska kraj  absurdów, nawet na swojej własności masz zabrane prawo swobodnego dysponowania tym co na niej robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to i rozumiem, że urzędnik który określił oznakowanie jest poprawne i wszystko jest ok jest normalny....  O, przypomniał mi się taki dowcip ze Smolenia: "KIEDYŚ NORMĄ BYŁ OGÓŁ, a nie margines". Ale to było dawno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może któryś URZĘDAS poczyta te komentarze i niech wykorzysta głos kierowców i uwagi dotyczące oznakowania dróg! nawet gdy odtrąbi to jako własny sukces będziemy wdzięczni, ale niech oznakowanie będzie jasne czytelne!! a to moje propozycje dotyczą Świdnika i lotniska. -właśnie wyjazd z węzła Świdnik(w Krępcu) na lotnisko przez Krępiec do Jackowa i w lewo do Portu Lotniczego oraz droga powrotna; przy wyjeździe z lotniska drogowskaz na Mełgiew lub Łęczną lub nr drogi wojewódzkiej do której możemy dojechać ! (obecnie Zakrzów -pomimo że znam okolice do długo się zastanawiałem o co chodzi jaki Zakrzów?) oraz na węzeł Świdnik, powtórzony w Jackowie przy ,,traktorkach"  w prawo!  -w Świdniku dlaczego nie można ruchu WYPROWADZIĆ z miast i wjeżdżając al. Lotników Polskich jechać prosto i drogą na lotnisko na Mełgiew i Łęczną a nie obecne oznakowanie kieruje na Racławicka, Kosynierów i przez Fraciszków! -proszę nie zasłaniać się biznesem, Bezpieczeństwo i Spokój jest wartością nadrzędną -WAŻNIEJSZE!!   ps. i jeszcze jedno pytanie o oznakowanie np. rondo przy stadionie ul. Żwirki i Wigury w Świdniku skoro na dużej (zielonej) tablicy jest drogowskaz kierunek Port Lotniczy to po co druga biała tabliczka Port Lotniczy jest podczepiona niżej (pod ta zieloną)..? rozumiem ze każda tabliczka coś kosztuje-ktoś zarabia! No i oczywiście zapewne problem bo każda droga ma innego zarządcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...