Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejka do własnego M

Utworzony przez HMHM, 30 stycznia 2008 r. o 09:21 Powrót do artykułu
W SWIDNIKU JEST MALO GRUNTOW A STAWIAJA JAKIES DZIWNE BLOKI ZAMIAST MACHNAC ZE 4 WIEZOWCE PO 100 MIESZKAN I BY BYLO Z GLOWY -A TAK BUDUJĄ KLITKI 2-3 PIETROWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik jest duzo lepszym miastem niz Lublin.Dresiarzy nie ma ,korkow,brudu mniej niz w Lublinie. Swidnik jest praktycznie miastem idealnym do mieszkania,sklepy,szkoly,baseny i ulice lepsze niz gdziekolwiek w regionie. Szczesliwy SWidniczanin od roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam sobie mieszkaj w wiezowcu.............ludzie nie chca juz w blokowiskach mieszkac czyt,, gettach,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mieszkałem w Świdniku, to jest piękne, czyste, spokojne miasto. I niech tak pozostanie! Ten kto nie wierzy - niech tkwi w swojej niewiedzy i lepiej niech nie sprawdza. A bardziej otwartych ludzi niż Świdniczanie - chyba tylko dalej na Wschód szukać. Pozdrawiam kochanych Rodaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Świdniku od półtora roku.W porównaniu z Lublinem to miasto jest oazą spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszego chama od "pana" Czapki ze spółdzielni mieszkaniowej nie widziałem!!! Cham nad Chamy!!! A Spółdzielnia to jedno wielkie szambo, aby tylko oddać mieszkania a potem to won, ani dojazdu ani drogi ani parkingu, ostatnio oddali kilka bloków i jest szambo. Czapka na emeryture darmozjadzie jeden, komunistyczne zachowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mieszkam w Ś od 1953 /miałem 7l/ i dla mnie to wieś. Murowana, wielopiętrowa ale tylko wieś. Z powodu mentalności przeważającej liczby mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cena takiego mieszkania to prawie 3,8 tys. zł brutto. " hmm ciekawa sprawa - chętnie kupie takie mieszkanie, że 4 tys 40m - eh Twórco artykułu - chyba błąd bo mogę się tylko domyślać, że chodzi o 3,8 tys brutt za 1 m2 mieszkania ..... ceny w Świdniku oszalały szczególnie biorąc pod uwagę zarobki mieszkańców - ale chyba w dużym stopni przyczyniła się do tak wysokich ceny mieszkań emigracja rodaków ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...