Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne miasto w Lubelskiem chce mieć darmową komunikację miejską dla uczniów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 listopada 2017 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Fujarkowice, tfu co ja mówię, hamburk (bo tam hamy i burki) chcą mieć darmo? Niech się najpierw nauczą samochodami jeździć po mieście bo jak widzę LSW to wzmożoną ostrożność muszę stosować. Jestem za wprowadzeniem świadectw kompetencji dla kierowców z tego powiatu z którym by mogli wjechać do wojewódzkiego miasta Lublin. Pozostałych bym nie wypuszczał ze świdnika, bo blokują lewe pasy wymuszają pierwszeństwo i są nieobliczalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już we Świdniku szkół nie ma że musza do Lublina jeździć? Bzdura jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez bym tu tych ze Świdnika nie chciała.A auta z LSW to 90% proc. wypadków w naszym mieście powodują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedźta se w tym Świdniku. Tu w Lublinie nikt was nie potrzebuje. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidniczanie sa wyksztalceni i madrzy, jestesmy pracowici i kulturalni, jakby nie swidniczanie to lublin by calkiem podupadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usmiałem się serdecznie. Kiedy będzie nocna linia do Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ktoś ich tu prosił ? Zaraz będą kotlety za drogie i się zrobi awantura... siedźcie w swoim lsw i zapraszajcie dalej antka, dudusia i innych partyjnych. Oni wam dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Zaraz tam miasto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie Świdnik to wszyscy "lubelaki" cebulaki by w biedronkach pracowali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj gościu  z niby to miasta zwanego śmietnik - na zakupy do LUBLINA i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W d upach się przewraca. Jak pozwolimy żeby ci ze świdnika jeździli lubelskimi autobusami, to zaraz zlecą się Piaski, Łęczne, Cycowy i inne takie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba będzie teraz uważać w świdniku bo patologia i wszelkie załodzieje z lublina będą się zjeżdżać. skandaliczyny pomysł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...