Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wójt Wacław Motyl tłumaczył, że najważniejsi są dla niego mieszkańcy gminy i to do nich w pierwszej kolejności wysyła pług". Żeby Ci sie jeszcze mieszkańcy nie odpłacili...!!! Niby wójt a ciemnotą bije na odległość!!! Zwierzę też czuje panie władzo od siedmiu boleści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Animalsiara' - gratuluje komentarzu bo z tego co napisałas wynika, ze to chora sytuacja jest gdy w pierwszej kolejności daje sie możliwość dojazdu mieszkańcom .... rece opadaja jak sie slucha takich ludzi nie zyja tam nie funkcjonuja nie przedzieraja sie przez zaspy jak my którzy tam mieszkamy i pieprza o psach i ich uczuciach......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne ,że tak się stało,że dach nad głową zwierząt się zawalił ale tu chyba sprawe zawalili opiekunowie schroniska , kazdy dobry gospodarz wie ,że skoro jest dużo śniegu na dachu to trzeba go natychmiast usunąć , zajeło by to niewiele czasu i nie było byproblemu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST DOCHODOWA INSTYTUCJA Z TYMI PSAMI ; nie trzeba prosic pomózcie tyko samemu do pracy sie zabrac; dobry gospodarz to dojrzy i dopatrzy ; z tego co widac jest to poprostu niedbalstwo uzytkownika - gospodarza ; prosze zabrac sie do pracy a nie czekac na naiwnych co dadza i zrobią;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba panowie Marcel i Józef budowali ten budynek ściany pękają pewnie też z niedbalstwa,a nie przez to,że budynek osadza się nierównomiernie ( kiepskie fundamenty).Różne "cuda" budowlane widziałem ale ten kto robił tam więżbę trochę przegiął..."Mieszkaniec" chyba mieszka daleko od Krzesimowa,bo gdyby mieszkał tu,to raczej byłby zadowolony z tego,że schronisko walczyło o odśnieżanie drogi dojazdowej ponieważ sam też przy niej mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozef napisał:
TO JEST DOCHODOWA INSTYTUCJA Z TYMI PSAMI ; nie trzeba prosic pomózcie tyko samemu do pracy sie zabrac; dobry gospodarz to dojrzy i dopatrzy ; z tego co widac jest to poprostu niedbalstwo uzytkownika - gospodarza ; prosze zabrac sie do pracy a nie czekac na naiwnych co dadza i zrobią;
Masz coś z głową ? 1. Śnieg napadał w jedną noc i to bardzo dużo 2. Tam jest kilka osób do pracy i wszyscy zajmują się zwierzętami, więc nie ma czasu aby doglądać dachu 3. Zwalić śnieg z dachu takiego jak ten jest dość kłopotliwe (trzeba zgarniak na kiju mieć i drabiną po woli kolejno zrzucać) Ciekawy jaki z ciebie gospodarz skoro zarzucasz tym osobom niedbalstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
'Animalsiara' - gratuluje komentarzu bo z tego co napisałas wynika, ze to chora sytuacja jest gdy w pierwszej kolejności daje sie możliwość dojazdu mieszkańcom .... rece opadaja jak sie slucha takich ludzi nie zyja tam nie funkcjonuja nie przedzieraja sie przez zaspy jak my którzy tam mieszkamy i pieprza o psach i ich uczuciach......
A to co psy mają wziąć łopaty i zrzucać śnieg z dachów?! Chyba ci pryszcz na mózgu wyskoczył!!! Co ja mówie na jakim mózgu!!! My ludzie jako istoty rozumne jestesmy odpowiedzialni za naszych braci mniejszych!!! Masz rączki sąsiedzi też to łopatki w dłoń i do roboty!!! I tak masz racje p..... (jak to sie kulturalnie wyraziłeś) o uczuciach do psów. A wiesz dlaczego? Dlatego, że żywie wobec zwierząt pozytywne uczucia. Ale ty zaściankowcu masz takie podejście, ze jak coś mleka albo mięcha nie daje to do budy na łańcuch i niech sie dzieje wola nieba!!! Zal mi Ciebie!!! Moze czas rozejrzeć sie za jakimś przeszczepem szarych komórek!!! Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miłośnicy parkowo-chodnikowych zasra*ców się poskładają i wyremontują dach-Ja wpłaciłem na konto tej 18 letniej dziewuszki,która zajęła się rodzeństwem po śmierci rodziców.Pani Pyłka dobrze zarabia to może coś "sypnie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Niech miłośnicy parkowo-chodnikowych zasra*ców się poskładają i wyremontują dach-Ja wpłaciłem na konto tej 18 letniej dziewuszki,która zajęła się rodzeństwem po śmierci rodziców.Pani Pyłka dobrze zarabia to może coś "sypnie"?
Chwalisz sie czy żalisz?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjesz człowieku w wolnym kraju i pomagasz komu chcesz,nie musisz się tym chwalić ani obrażać innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Niech miłośnicy parkowo-chodnikowych zasra*ców się poskładają i wyremontują dach-Ja wpłaciłem na konto tej 18 letniej dziewuszki,która zajęła się rodzeństwem po śmierci rodziców.Pani Pyłka dobrze zarabia to może coś "sypnie"?
W miarę swoich możliwości od lat pomagam i psom, i ludziom. Nie jednorazowo, a stale. Są ludzie, którzy nie chwalą się po gazetach, a robią bardzo dużo. Na jednym z portali poświęconych psom są organizowane całe akcje pomocy dla ludzi w biedzie - właścicieli psów. Zaczyna się od interwencji w sprawie zaniedbanego psa, a gdy okazuje się, że zaniedbanie jest spowodowane skrajnym ubóstwem, idzie pomoc dla ludzi. To nie jest parę groszy jednorazowej wpłaty, ale całe konwoje prywatnych samochodów wiozących różne niezbędne rzeczy od paczek żywnościowych i środków czystości poprzez odzież aż po darowany używany, ale sprawny sprzęt AGD, a nawet materiały do remontu domu. Bywało, że wolontariuszki woziły starszą panią do lekarza, zorganizowano też (prawie za darmo - rodzina nie zapłaciła grosza, koszty ponieśli wolontariusze) tygodniowe wczasy dla wielodzietnej rodziny w dość luksusowym ośrodku wypoczynkowym (właściciele zaoferowali za darmo domek na tydzień, zgromadzono żywność na tydzień, zebrano pieniądze na przetransportowanie całej rodziny, oczywiście, razem z psem na drugi koniec Polski - w jedną stronę był to tylko koszt benzyny, bo jeden z wolontariuszy zawiózł ich swoim samochodem za darmo). Sorry, ale Twoje kilka groszy wpłacone na czyjeś konto (co Ci się oczywiście chwali), wysiada przy akcji utrzymywania dwojga staruszków przez całą zimę, spłacenia części ich zadłużenia (pozbawieni przez lata jakiejkolwiek pomocy brali kredyty na utrzymanie psów, którym pomagali, aż do chwili, gdy problemy ich przerosły), częściowego remontu ich domu, zakupu węgla na całą zimę, wysterylizowania kilkunastu czy kilkudziesięciu suk itp. Więc bądź łaskaw odczepić się od właścicieli psów, bo wielu z nas robi dużo więcej niż Ty jesteś w stanie sobie wyobrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było dach odśnieżyć dla piesków!!! Leń jesteś!! a teraz żebrasz !! Trochę pracy włóż swojej a nie tylko kasę próbujesz wyciągnąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ciebie nie wziąłbym koziołku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przepraszam ale byłam w tym schronisku (po psa) i na prawdę pomoc jest potrzebna tam jest brudno psy biegają luzem masakra nie trzeba gadać tylko pomóc !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...