Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: W lutym mniej pasażerów niż rok temu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 18:06 Powrót do artykułu
A Airport Bristol nadal lekceważycie więc tracicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest bardzo duża szansa że będzie pasażerów ponad 400 tyś, tak więc tragedii nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, co będzie bo brexicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te Cessny latające wkółko lotniska - też wliczane są do operacji lotniczych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma być po Brexicie? Nie słyszałem, by Wlk. Brytania miała zamiar wyjść ze strefy Schengen. Szwajcarzy tak funkcjonują od lat i korzystają z uroków UE nie dorzucając się do koszyka na Niemcy i Francję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest bardzo duża szansa że będzie pasażerów ponad 400 tyś, tak więc tragedii nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym poleciała do londynu no ale jak po 40 latach pracy mam jałmużnę to nie stać mnie na bilet, bo ważniejsze dla rządu są rozmnażający sie lenie 500+ niż osoby pracujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z uwagi na fakt, że operatorem jest spółka samorządowa istotnym jest wynik finansowy, bo operator PLL od ponad 15 lat jest deficytowy. Zmniejszenie ilości pasażerów zwiększyło, czy zmniejszyło stratę finansową, bo zbilansowaniu kosztów z przychodami będzie można nadal pomarzyć w 3000 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to fachowcy z rady nadzorczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zslowcy z rady lotniska zaspali. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lotnisko to głuota. De facto służy ucieczce z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwi nic. Kilka lat temu miałem wielkie nadzieje co do lotniska w Lublinie . No niestety zawiodłem się. To takie lizanie lizaka przez szybę :( Także nadal lotniskiem do "latania" pozostaje warszawskie Okęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ma więcej kierunków niż Rzeszów, tak trzymać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac ponizsze komentarze odnosze wrazenie, ze pisza je ludzi narzekajacy na nieprawidlowa krzywizne banana. Wiekszosc z nich lata sporadycznie albo wcale. Ciesze sie, ze lotnisko sie rozwija i ma dalsze perspektywy.Korzystam z jego uslug kilka razy w roku i jestem dumny ze jest ono w moim miescie. Pozdrawiam - Swidniczanin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zrobić końcowego na lotnisku dla autobusów ZTM jeżdżących Do Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć to lotnisko. Kto będzie latał na tą wieś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa efekty "dobrej zmiany"! Dziadostwo i syf na kazdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko koko . Już niedługo Izraelici nadrobią frekwencję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio w kurierze tak zachwalali osiągnięcia zslowców zasiadających w radzie lotniska, atu taki klops.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To sa efekty "dobrej zmiany"! Dziadostwo i syf na kazdym kroku.
Aleś ty głupi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...