Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LUDZIE JEDZCIE RYBY

Utworzony przez wedkarz, 9 stycznia 2009 r. o 17:19
Pytanie do Pana Wójta. CZy na wiosnę będą wpuszczane rybki do zbiornika, jeśli można wiedzieć to to jakie ryby i ile sztuk? SZACUN Panie wójcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przepraszam....w którym zalewie ??Panie Wójcie - niech Pan odpowie na poprzedni post....ale muszę Cię zmartwić, jeszcze żaden tzw. decydent nigdy i w żadnym temacie NIKOMU nie odpowiedział. Myślisz,że teraz będzie inaczej? Bardzo chcę jeść ryby, takie normalne ,świeżo złapane...... GDZIE TAKIE RYBY MOŻNA KUPIĆ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SWOJĄ DROGĄ TO WSPANIAŁY POMYSŁ. MOŻE TO BYĆ TEMAT O WĘDKOWANIU...... Od razu mówię, że nie jestem wędkarzem - tylko uwielbiam jeść RYBY słodkowodne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....A mówiłam........ nikt nie odpowie........ na tym Forum już tak jest..... A JESZCZE PAN WÓJT.??????.........myślę że zbyt błahą sprawę poruszyłeś.... Chyba oprócz Ciebie i mnie nikogo to nie obchodzi.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wszystkim, najgorsze jest to, że ani Ty ani nikt inny nie napisał gdzie można kupić słodkowodne ryby... Muszę obyć się smakiem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryby są zawsze na wiosnę wpuszczane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wędkarz chce wiedzieć ILE I JAKIE ???? A ja.....chcę wiedzieć gdzie można kupić ryby słodkowodne /świeże/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luizo w w latach zgnilego komunizmu w sklepach CR mozna bylo kupic swieze rybynp plotki,okonie. Teraz mozesz kuoic na targu przed swietami. Mam znajomego wedkarza twierdzi,ze tez by chcial zjesc okonia. Czyzby jakis kataklizm spowodowal brak ryb slodkowodnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak .... ja chętnie jadłabym ryby słodkowodne nie tylko z okazji świąt....tylko gdzie je kupić ???? Nie jestem zachłanna , ale przynajmniej raz w miesiącu.....plissss.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...