Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Martwy noworodek w zaroślach nad rzeką. Matka dziecka zatrzymana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2017 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Żal poprostu w głowie się nie mieści jak to trzeba mieć chora głowę żeby posunąć się do takiego czegoś ,mogła nawet do kościoła podrzucić,napewno by ktoś to dziecinne znalazł jak jej nie chciała dla mnie powinna dostać karę śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta Paśnik, jej matka pracujesz opiece społecznej w Mełgwi, tylko pogratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/aneta.pasnik chciałaś być sławną osoba. proszę będziesz. za to co zrobiłaś niech wszyscy cię znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet na facebooku ma rzeke w tle z data z kwietnia, ona juz wiedziala, ze jest w ciazy i ze je tam utopi. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem kimbyła ta dziewczyna znałam ją osobiscie iwciaz nie moge uwierzyc ze to sie stalo ciagle wydaje mi sie ze braly w tym udzial osoby trzecie bo jak dziewczyna bezposrednio po porodzie mogla zrobic takie cos sama rodzilam i wiem ze po porodzie jest sie zbyt bezsilnym na przejscie z jednego do drugiego pokoju a co mowic pojsc nad rzeke przeciez ona nie ma do rzeki 500metrow tylko troche wiecej... jesli cos wiesz to moze warto to ujawnic...Aneta zawsze byla ciepla i bardzo dobra osoba... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hjk napisał:
Proszę nie komentujcie Państwo, nie wiedząc kim była ta dziewczyna i dlaczego to zrobiła.
  Wiem kimbyła ta dziewczyna znałam ją osobiscie iwciaz nie moge uwierzyc ze to sie stalo ciagle wydaje mi sie ze braly w tym udzial osoby trzecie bo jak dziewczyna bezposrednio po porodzie mogla zrobic takie cos sama rodzilam i wiem ze po porodzie jest sie zbyt bezsilnym na przejscie z jednego do drugiego pokoju a co mowic pojsc nad rzeke przeciez ona nie ma do rzeki 500metrow tylko troche wiecej... jesli cos wiesz to moze warto to ujawnic...Aneta zawsze byla ciepla i bardzo dobra osoba... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...