Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

McDonald’s w Świdniku. Wiemy kiedy otwarcie. Będą gratisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2017 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Beda tlumy! Darmowa puszka coli dla pisowskiej wiekszosci w Swidniku to nie lada gratka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie jem fast foodów bo tyłek od tego rośnie jak na drożdżach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale puszkę będzie można zabrać ze sobom, czy trzeba będzie oddać ?? Bo to amieliniowa jest !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie porządna restauracja w Świdniku, do Biedronki blisko, rozrasta się centrum kulturalne w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratisowo nowtotwór trzustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radni i posły będą ?. Jak tak to i ja pójdę popróbować tej "jameryki" w pisowskim miasteczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej maccaffe a nie macdrive
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas M to snobizm, prestiż, powiew Zachodu :-D Tymczasem w USA nie ma tańszego żarcia niż w McDonald's. W związku z tym, zwłaszcza w centrach dużych miast, żywią się tam głównie bezdomni, narkomani, alkoholicy itp. element. Widziałem na własne oczy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno otwarcie przesunięte bo ksiądz który miał poświęcić ruszt coby się kotlety równo smażyły ma rekolekcje i nie da rady. Otwarcie po świętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do media expert czasami chodze i zwykle potem jestem głodny :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mak fuj, ME spoko, bywam a spożywkę kupuję prze neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wieś ma wieśmaki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mc'd powinno wyjść na przeciw oczekiwaniam tamtejszych klientów i serwować burak burgery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...