Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...jednego pijaka mniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
momo napisał:
...jednego pijaka mniej.
nie zapominaj,że mówisz O CZŁOWIEKU... Bo Ty chyba nim nie jesteś sądząc po wpisie...
0
ty sku***elu znasz przyczyne to zamknij leb bo cie zajebie, znales czlowieka to psie lebw kubel chyba milicjantem jestes
0
TUSK-jeszcze trochę porządzi,a więcej będzie takich wypadków.
0
a co ma Tusk do tego?
0
ZEGNAJ............IRKU
0
lu napisał:
nie zapominaj,że mówisz O CZŁOWIEKU... Bo Ty chyba nim nie jesteś sądząc po wpisie...
jeżeli faktycznie pijak, no to jednego mniej, nieważne, że człowiek, człowiek nie doprowadza sam siebie do takiego stanu, a ci co przez takiego pijaka cierpią gehennę to nie ludzie, sama czekam kiedy mój pijak padnie, a jeżeli nie, no to należy podziękować solidarności, bo do tego doprowadziła, ze ludzie z biedy odbierają sobie życie
0
wiecie moze kto to zginał????
0
R.I.P. Irek..Kibice Avii Cię Nigdy Nie Zapomną.
0
Nikt przez niego gehenny nie przechodził.Co to wogóle za wpisy tam powyżej.Jesteście jacyś nienormalni chyba...R.I.P Irek :-(
0
Zegnaj, niech ci zemia lekką będzie R.I.P Dimo
0
Od calej szajki Naughty By Nature Dimu jesteś z Adamem Hakiem i Jędrychem!!!
0
R.I.P. Irek..Kibice Avii Cię Nigdy Nie Zapomną... Momo je***y psie ze wschodzu żebyś zdechł w meczarnaich za ten wpis... "Policjant"
0
... napisał:
a co ma Tusk do tego?
A to że jest teraz taki dobrobyt JASIU który zmusza co niektórych do takich drastycznych kroków.Nie pierwszy zapewne i nie ostatni taki przypadek.
0
... napisał:
a co ma Tusk do tego?
Jak nie TUSK,to kto ????? Nie ma kasy ,pracy a trzeba zapier***ać do 67-roku. Nie długo wszędzie i wszystkie tory będą pełne i nie będzie się już gdzie POłożyć a na bocznicy nie chcę leżeć.
0
paw napisał:
Od calej szajki Naughty By Nature Dimu jesteś z Adamem Hakiem i Jędrychem!!!
Szkoda, że nie jest ze swoimi dziećmi ..... ludzie co wy piszecie
0
Jakiś menel, ch*** z nim Gdyby to był wartościowy człowiek, to co innego, ale widzę zadawał się z kibolami, więc pewnie był taki sam, wcale mi go nie żal I nie jestem psem, wy tępe buraki w dresach, psy to wy macie w rodzinach
0
st aspirant napisał:
Jak nie TUSK,to kto ????? Nie ma kasy ,pracy a trzeba zapier***ać do 67-roku. Nie długo wszędzie i wszystkie tory będą pełne i nie będzie się już gdzie POłożyć a na bocznicy nie chcę leżeć.
haha:) nie chce zmieniać tematu ale ogarnij się. Jak jesteś głupi to kładz się na tory zamiast wziąć się za naukę/pracę.
0
Walcie sie...
0
... napisał:
haha:) nie chce zmieniać tematu ale ogarnij się. Jak jesteś głupi to kładz się na tory zamiast wziąć się za naukę/pracę.
Jaką pracę BUCU,i po ca ta nauka,jak nie ma tej pracy,póki komuchy i konfidenci przy władzy.Nie ma nic, i długo nie będzie,praca tylko dla POciotów,ci mogą być nawet bez szkoły i ostatnimi matołami.Tak na to POpatrz.
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: