Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miękkie lądowanie komendanta Mańki

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 4 maja 2009 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Tragedia,tragedia i jeszcze raz tragedia.Kolesiostwo,kumoterstwo a na koniec k......o.Banda,granda.Co to jest ten Mańka.Do łopaty a nie na stołek.Wierzycie,że akurat w PEGIMEKU trzeba było zatrudnić zastępcę kierownika.A Soboń kłamie w żywe oczy,że stołka mu nie załatwili.Mańka wstańka-jaki on zasłużony dla miasta.Kto oprócz jego kolesi da mu jakiś pozytywny komentarz.Nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien przejść obok tej sprawy obojętnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry reportaż w polsacie Świdnicka rodzina Soprano wypowiedź burmistrza miasta to skandal można pić w pracy kolesiom to słowa naszego Burmistrza teraz wiadomo że to jedna wielka klika . Może Polsat przejdzie się po innych spółkach urzędu to nie jeden alkomat by się przydał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie oglądam interwencji w Polsacie ale to co dzisiaj zobaczyłem to skandal za moich czasów KOMUNA tak się nie panoszyła ale ta SKANDALICZNA wypowiedź Pana Burmistrza to wielki wstyd jak można na łamach telewizji ogólnopolskiej mówić że pijaństwo w godzinach pracy na stanowisku kierowniczym to nic takiego. Czy PEGIMEK to przechowalnia dla nieudaczników i pijaków kto z tym zrobi porządek.Przyjechał POLSAT teraz pewnie czas żeby przjechali z programu UWAGA . Władza ma rację niech nas pokazują z tej strony .Ale dlaczego my mieszkańcy mamy się wstydzić za takich "URZEDNIKÓW" ludzi Pana Busmistrza .Przeżyłem już 60 lat trzymam się dobrze dla mnie HONOR najważniejszy ale takiego draństwa nie widziałem.To o to walczyła SOLIDARNOSC! WSTYD!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.holubiczko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...