Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi koszykarze ranni w wypadku

Utworzony przez andy, 17 stycznia 2009 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Z artykułu można wywnioskować, że w Świdniku latarnie są na drzewach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie koszykarze a siatkarze z Tempa Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
Z artykułu można wywnioskować, że w Świdniku latarnie są na drzewach.
????? Inteligent ! z czego tak wnioskujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to siatkarze byli. Znam ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli wracali z Opola Lubelskiego to byli siatkarze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
saksa napisał:
????? Inteligent ! z czego tak wnioskujesz ?
Z tego wnioskuję, że na początku jest napisane: "Bus z dziećmi wracającymi z turnieju koszykówki wpadł na przydrożną latarnię." A następnie: "Kierowca busa próbował uniknąć zderzenia. Zjechał na pobocze, wpadł w poślizg. Bokiem pojazdu uderzył w latarnię. " Więc można by tak pomyśleć, że latarnia jest na drzewie. Ale myślę, że to autor nie potrafił się skupić na tych kilku linijkach tekstu. Jeśli na dodatek, to nie koszykarze, a siatkarze, to mamy super wiarygodnego newsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andy napisał:
Z tego wnioskuję, że na początku jest napisane: "Bus z dziećmi wracającymi z turnieju koszykówki wpadł na przydrożną latarnię." A następnie: "Kierowca busa próbował uniknąć zderzenia. Zjechał na pobocze, wpadł w poślizg. Bokiem pojazdu uderzył w latarnię. " Więc można by tak pomyśleć, że latarnia jest na drzewie. Ale myślę, że to autor nie potrafił się skupić na tych kilku linijkach tekstu. Jeśli na dodatek, to nie koszykarze, a siatkarze, to mamy super wiarygodnego newsa.
He, teraz ja nie wykazałem skupienia. Przepraszam. Już autor zmienił tekst. Ale jak pisałem pierwszy komentarz, to było raz napisane, że w latarnię a drugi raz że w drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...