Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NASZE PUPILKI

Utworzony przez Gość, 5 lutego 2012 o 16:30
Trzeba szczególnie w tych mrozach pomóc naszym pieskom. http://psy-my.blogspot.com/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Twój 1 % ratuje ! To TY, Wspaniały Darczyńco, możesz pomóc kołobrzeskiemu Stowarzyszeniu REKS odmienić los wielu psów i kotów w kołobrzeskim Schronisku Dla Zwierząt, a także innym wolnożyjącym zwierzętom, którym pomagamy na terenie Polski ! To dzięki Twojemu odpisowi 1% od rocznego podatku przekazanemu REKS-owi, możemy ratować zwierzaki , które ucierpiały w wypadkach i te, które trafiły do nas w chorobie, a innym znacznie poprawić byt w schronisku. Nazywamy się : Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Schroniska Dla Zwierząt w Kołobrzegu „R E K S” Nr KRS 0000287972 na mocy Umowy z Prezydentem Kołobrzegu zarządzamy miejskim Schroniskiem Dla Zwierząt już drugą 3-letnią kadencję. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o ponowne wsparcie poprzez podarowanie zwierzakom odpisu 1% od swojego podatku ! Wszystkie udogodnienia, które REKS wykonał i wykonuje systematycznie dla zwierząt w kołobrzeskim schronisku, powstają w większości z pieniędzy pochodzących z odpisu 1 %, który Państwo tak wspaniałomyślnie przekazujecie na rzecz naszego Stowarzyszenia, a REKS za te pieniądze poprawia warunki bytowe zwierząt. Stowarzyszenie REKS serdecznie dziękuje wszystkim DARCZYŃCOM i zapewnia, że każda złotówka przekazana nam z odpisu 1% zostanie jak zawsze, wykorzystana dla dobra zwierząt ! Sprawozdanie Merytoryczne za 2010 r. oraz Sprawozdanie Finansowe za 2010 r (Bilans) zamieszczone są na stronie internetowej Schroniska www.schronisko.kolobrzeg.pl, a Sprawozdania: Merytoryczne i Finansowe (bilans) za 2011 r. zostaną Państwu przedstawione do końca marca bieżącego roku również na naszej stronie. W imieniu bezdomnych zwierzaków z całego serca, z góry dziękujemy za wsparcie w formie odpisu 1% od podatku !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Trzeba szczególnie w tych mrozach pomóc naszym pieskom. http://psy-my.blogspot.com/
a sarenkom, gołąbkom, wróbelkom i sikorkom - już nie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: