Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
/Mówiłem że to hospicjum a nie szpital.Tam pacjent przeszkadza lekarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam podobne wspomnienia ze świdnickiego pogotowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pogotowiu Ratunkowym w Świdniku nie zestawów do szycia ran. Jedynym miejscem w którym można uzyskać pomoc jw takiej sytuacji est szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze zrobili że go nie przyjeli przezcież to frajer jest i śmieć......... HWDB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie jest wporzo.Dlaczego wieszają na nim psy.Zrobilii co do nich należało a że szpital olewa pacjentów to i strata.Co na to nfz??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, to normalka, nie rozumiem oburzenia, moja mama ze złamaną kością w stopie pojawiła się w pogotowiu gdzie skierowano ją do poradni chirurgicznej, tam poproszono o skierowanie....hehe od lekarza rodzinnego z przychodni oddalonej o kilka kilometrów od pogotowia....(nie nosi takich w torebce tak na wszelki wypadek...? dziwne...). Udało się przekonać panią że skierowanie zostanie doniesione niedługo, następnie w przychodni chirurgicznej nie było rendgena, bo osoba obsługująca go poszła sobie godzinę wcześniej do domu...i dawaj znowu do szpitala na zdjęcie trzeba było jechać...i gdyby nie fakt że tato mógł ją wozić samochodem to chybaby się wkurzyła....ale do gazety nie poszła z taką opowieścią.... no to ja przyszłam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO NORMALNE ,NA STASZICA W LUBLINIE DZIECKO MOJE GIPSOWALI TAM NA MOJE ŻĄDANIE BO NA ZDJĘCIU DYPLOMOWANY LEKARZ NIE MÓGŁ ZNALEŻŚĆ ZŁAMANIA ,A TAK ZAGIPSOWAŁ ŻE RANY MA DO DZISIAJ ,TĘ JEGO FUSZERKĘ POPRAWIALIŚMY U INNEGO LEKARZA ZA CO NIEKTÓRZY PIENIĄDZE NASZE BIORĄ TO NIE WIEM .NIE CHCIAŁO MI SIĘ IŚĆ DO SĄDU BO TAM BRAK SPRAWIEDLIWOŚĆI .TAK NIESTETY WYGLĄDA POLSKA RZECZYWISTOŚĆ .BRAK RZETELNOŚCI I ZWYKŁEJ LUDZKIEJ PRZYCHYLNOŚĆI ,TYLKO ZALEW CHAMSTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zdjęcie zrobiono pod świdnickim pogotowiem.Szpital jest 20 metrów w prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olewanie pacjentów w świdnickim szpitaliku to już dawno norma, tam "darmowy" pacjent nie ma czego szukać. ja podobnie chodziłam z uciętym palcem i pan"doktor" dziwnie zapytał sie dlaczego z tym przyszedłem ........do nich !!!! WAŻNE ,ŻE ZACZYNAMY O TYM GŁOŚNO WRESZCIE MÓWIĆ. TYLKO ,ŻE NIC Z TEGO NIE WYNIKA,JAK ZWYKLE LEKARZOM GÓ...NO ZROBIĄ !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WINA JEST TEŻ POGOTOWIA KTÓRE MA ZASRANY OBOWIĄZEK UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY W NAGŁYCH WYPADKACH ,A W SZCZEGÓLNOŚCI PRZY URAZACH ! POWINNO ZAOPATRZYĆ GOŚCIA I DAĆ SKIEROWANIE NA IZBĘ PRZYJĘĆ CHIRURGICZNĄ SZPITALA , A NIE OLEWAĆ - I TO MA BYĆ W PORZĄDKU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...