Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe połączenie. Polecimy z Lublina do Monachium z BMI

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 o 18:27 Powrót do artykułu
A po jakiego latac do Monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? Dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
-2
Super. Jeszcze w okresie wakacyjnym przydałoby sie połączenie ze Splitem lub Dubrownikiem
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
a po jakiego latac do monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
ok zostań i wpisz sobie do cv "w *** byłem i gówno widziałem, ale wiem wszystko o świecie"...
1
Bardzo dobrze, że będzie takie połączenie.
0
super!!!
0
fajnie ze bedzie nowe polaczenie
0
cena lotu do frankfyrtu to bylo jakieś nieporozumienie więc nikt nie latał
0
Fajnie tylko ceny nie ma jeszcze i nie mozna rezerwować pokazuje nie ma lotu takiego hehehe
0
Przydalyby sie loty do Alesund
0
Super!!!
0
Świetnie :) mieszkam w Lublinie i bardzo często będę korzystać bo chwilowo mieszkam pod Monachium :) Cieszę się że zdecydowali wprowadzić ten kierunek :)
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A po jakiego latac do Monachium, do muslimów? Żeby na bombe wdepnąc albo z kałacha oberwać? Dziękuję, zostaje w domu z piweńkiem przed telewizorkiem.
Jeśli twoje ograniczenie nie pozwala na nic innego, to zostań tak, jak piszesz i bądź szczęśliwy.
0
Super, mieszkam w Monachium od września. Mam tu prawie całą rodzinę i chciała bym ich częściej odwiedzać a samochodem to jednak sporo godzin w podróży.
0
Dzieje się super wiadomosc
0
Super
0
Pisuary zgrzytają zębami a garnek w szczególności
0
Kocham to miasto! 
0
Super wiadomość. Tak trzymać!!!!!
0
Dajcie loty do Paryza!!
0
"W 2016 roku lotnisko odprawiło 377,6 tys. pasażerów", czyli średnio 1031 pasażerów dziennie. Zapewne zazwyczaj odprawiane są na tym lotnisku Airbusy A 380, bo mamy ok. 10 samolotów w ciągu tygodnia. No po prostu gratuluję.
-1
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: