Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oferta dla ucznia na Targach Edukacyjnych w Świdniku

Utworzony przez Rafał, 23 marca 2015 r. o 09:24 Powrót do artykułu
Radzé uczniom, żeby bardzo ostroznie wybierali studia w publicznej szkole wyższej. Po bardzo wielu kierunkach nie można dostac pracy, poniewaz nauczyciele akademiccy uczą tam teorii, a nie umiejetności zawodowych. Ja studiowałem informatykę na UMCS, ale zrezygnowałem po pierwszym roku, gdy stwierdziłem, że wiedza tamz dobywana ma niewiele wspólnego z wymaganiami pracodawców. Podjąłem pracę w niewielkiej firmie informatycznej i zacząłem studia informatyczne na WSPA. Zaliczono mi część przedmiotów z UMCS, więc trafiłem na drugi rok. Na czesne bez trudu sam zarabiam, zdobywam praktykę zawodową, a za dwa lata będę inżynierem informatykiem. Zrobie specjalizację z programowania na urządzenia mobilne i moje zarobki bez trudu przekroczą 5 tys. zł. I taką drogę zawodowa wszystkim polecam, a nie marnowanie 5 lat na publicznej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hyhyhy .. ale ściema. Trzeba być nie lada idiotą żeby "studiować" na Wyspie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...