Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opinie o fotografach ślubnych

Utworzony przez eewa, 9 lipca 2013 r. o 15:36
szukam fotografa na ślub, który odbędzie się w październiku przyszłego roku. Ponieważ jest jeszcze trochę czasu chcę się przyjżeć fotografom z najbliższej okolicy zanim wyruszymy z "castingiem" dalej;) znajomi polecają nam Łukasza Kloca  - fotografa ślubnego ze Świdnika - jednak fotografie z ich ślubu mnie nie przekonują. Czy korzystał ktoś z jego usług?  a może macie kogoś, kogo warto polecić? mile widziane foto. Z góry dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadka Dody, nie bez podowu ludzie mowia ze ma za skromny ubior.Podczas wystepu wypadly jej piersi zza koszulki sami zobaczcie hehe http://kfd.pl/s/4qx9  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam fotografa na ślub, który odbędzie się w październiku przyszłego roku. Ponieważ jest jeszcze trochę czasu chcę się przyjżeć fotografom z najbliższej okolicy zanim wyruszymy z "castingiem" dalej;) znajomi polecają nam Łukasza Kloca  - fotografa ślubnego ze Świdnika - jednak fotografie z ich ślubu mnie nie przekonują. Czy korzystał ktoś z jego usług?  a może macie kogoś, kogo warto polecić? mile widziane foto. Z góry dzi
  Dobrze, że jest jeszcze czas :) Będziesz mogła na spokojnie przyjrzeć się kilku różnym portfoliom. W Lublinie i okolicy działa naprawdę wielu fotografów, z różnym stylem fotografowania. Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie i jaki macie budżet. Ale zdjęcia danego fotografa muszą Was przekonywać bezwarunkowo! Różnych fotografów z regionu znaleźć można na portalu welonik.pl (można tam okroić wyszukiwania np. do regionu lubelskiego). Zapraszamy też do zajrzenia do nas :) - http://www.nieobiektywni.pl Kiedy znajdziecie już fotografa, którego/której/których zdjęcia Wam się spodobają, koniecznie spotkajcie się z nim/nią/nimi i sprawdźcie, czy dobrze się rozumiecie :) Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby znaleźć dobrego fotografa na wesele w Lubline, polecam poszukać w  internecie, moja siostra tak znalazła i była bardzo zadowolona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...