Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Patriotyczne Śpiewanie z Andrzejem Dudą w Świdniku. Każdy chciał zdjęcie z prezydentem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 o 22:47 Powrót do artykułu
Tak bardzo chciałem, że się na weekend z miasta wytrwale....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj pani Izabela to chyba za komuny do szkoły chodziła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent jak miś w Zakopanem. Tylko do tego się nadaje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanuje Pana Prezydenta, ale to nie jest mój Prezydent
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co wydarzyło się dzisiaj w świdniku to jest skandal, do zabezpieczenia imprezy z głową Państwa na czele zaangażowano firmę ochroniarską z przeszłością, szef firmy ścigany listem gończym następnie osadzony w areszcie, skazany prawomocnym wyrokiem z toczącym się postępowaniem sądowym w sprawie uprowadzenia dziecka, pozbawiony koncesji umożliwiającą prowadzenie działalność ochroniarską zostaje zatrudniony do zabezpieczenia takiej imprezy - skandal!!!! gdyby było tego mało pośród pracowników tej pseudo firmy ochroniarskiej znajdują się osoby prawomocnie skazane oraz ludzie pod wyraźnym wpływem alkoholu oraz bez jakiegokolwiek przeszkolenia do wykonywania takiej pracy, następną sprawą jest to że pracownicy ubrani zostali w kamizelki odblaskowe z napisem STEWARD, czyżby to był mecz piłki ??? Kto za to odpowiada ja się pytam ?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kodomici skakali, skakali aż się ze....li. Co czytam poniżej. Teraz będzie BUL głowy i frustracja. Sraczka na dłuższy okres. W poniedziałek do lekarza ..... Ale jaja Ale jaja ):
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ponizej linki do artykółów ***lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,18400767,prezes-agencji-ochrony-uprowadzil-coreczke-odcial-ja-od-mamy.html?disableredirects=true ******se.pl/wiadomosci/polska/lublin-uprowadzil-wlasna-corke-zmienil-jej-imie-i-ukrywal-przez-15-roku_692375.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
użytkownik niezarejestrowany napisał:
to co wydarzyło się dzisiaj w świdniku to jest skandal, do zabezpieczenia imprezy z głową państwa na czele zaangażowano firmę ochroniarską z przeszłością, szef firmy ścigany listem gończym następnie osadzony w areszcie, skazany prawomocnym wyrokiem z toczącym się postępowaniem sądowym w sprawie uprowadzenia dziecka, pozbawiony koncesji umożliwiającą prowadzenie działalność ochroniarską zostaje zatrudniony do zabezpieczenia takiej imprezy - skandal!!!! gdyby było tego mało pośród pracowników tej pseudo firmy ochroniarskiej znajdują się osoby prawomocnie skazane oraz ludzie pod wyraźnym wpływem alkoholu oraz bez jakiegokolwiek przeszkolenia do wykonywania takiej pracy, następną sprawą jest to że pracownicy ubrani zostali w kamizelki odblaskowe z napisem steward, czyżby to był mecz piłki ??? kto za to odpowiada ja się pytam ????? poniżej linki do artykółów w taj sprawie ***lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,18400767,prezes-agencji-ochrony-uprowadzil-coreczke-odcial-ja-od-mamy.html?disableredirects=true ******se.pl/wiadomosci/polska/lublin-uprowadzil-wlasna-corke-zmienil-jej-imie-i-ukrywal-przez-15-roku_692375.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pragnę zauważyć, że to rodzima partia pana Dudy organizowała i zabezpieczał imprezę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BYŁEM TAM I WIDZAŁEM LÓT (LUD) ŚWIDNIKA KOCHA MR ANDRZEJA GUMĘ i basta jednak na prwej stronie wisły to jest ciemnogród
Zaloguj się, aby oddać głos
0
andrzej. dupa. tyle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Każdy chciał zdjęcie z prezydentem"...takie twierdzenia jest policzkiem wymierzonym uczciwym mieszkańcom miasta, którzy raczej unikają takich "okazji"!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent DOKTOR Urzeduje w Wiekszym Lublinie, a Prezydent DUDA dla balansu musial w Swidniczku dobrac sobie JACKSONA.... Czemu ta Wladza taka aktywna u NAS?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BTW. DUDO Szanowny... Same NAUKI PRAWNE bez DWOCH PAW w LBN nie daja PRAWDZIWEGO DOKTORA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent wszystkich ubekow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie cieszcie się tak, zrobił sobie wycieczkę samolotem za nasze pieniądze. Czym się to różni od lotów do domu poprzedniego premiera. A no tym, że to kampania na rzecz swojej partii i tyle w temacie. Ludzie ich podsumują.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy będzie przywrócony wiek emerytalny 60/65 dla osób pracujących, a wogóle winno być po przepracowaniu 35/40 lat a nie, że jedni pracują 15-20 lat i już mają emeryturę inni muszą zapitalać za jałmużnę dla tego ... kraju po 40-45 lat, kiedy będzie zwiekszona kwota wolna od podatku dla pracujących, bo jak na razie to dawane za darmo z naszym wypracowanych pieniędzy w pocie czoła e mają ci co się leżą, seksują i rozmnażają  tj. 500+, zgroza, mam nadzieję, że Bozia pokarze tych co wprowadzili to 500+
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś Gierek w Lublinie w 1974r. na 40 Lecie PRL swoją decyzją pomógł w wybudowniu Alei 1000 Lecia ,poźniej pewnej części dodano nazwę Solidarności  no i Teatr.Obwodnica Lublina oddana do użytku po 40 latach,Teatr po 42.Świdnik czeka Was świetlana przyszłość po tym śpiewaniu w 98 Rocznicę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Każdy chciał zdjęcie z prezydentem" Dlaczego kłamiesz? Tak czy siak dzieci i starcy mieli rozrywkę. Ludzie w wieku 28-48 którzy napędzają ten kraj byli tylko w rolach opiekunów dzieci, zabezpieczenia, ochrony i organizacji. Reszta to kacze bojówki. Taka jest prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest prezydent, który-to trzeba powiedzieć z przykrością- może jedynie, tu czy tam, śpiewać pieśni patriotyczne, nawiedzać parafie, brać udział w nabożeństwach i robić sobie fotki, o wszystko inne musi pytać Prezesa Polski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: