Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie jedyna w naszym regionie klasa szybowcowa

Utworzony przez Adik, 13 marca 2011 r. o 08:50 Powrót do artykułu
A klasa lotnicza w ZS Elektronicznych w Lublinie? W tym roku maja nawet maturzystów na profilu szybowcowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klasy szybowcowe funkcjonują już od 2 lat w ZSE przy ulicy Wojciechowskiej w Lublinie. Tworzenie klas mundurowych i im podobnych to tylko zabiegi socjotechniczne szkół, które walczą o ucznia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu zależy, aby to nagłaśniać - że w Świdniku powstanie klasa szybowcowa.Wiemy,że od 3 lat funkcjonuje klasa szybowcowa w ZSE w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie byłoby zorganizować klasę astronautyczną ! No i praktyki od samego początku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie klasa czysto teoretyczna. Latanie na szybowcach w Świdniku prawie zerowe, bo jak na razie to dyrektor aeroklubu świdnickiego ma szybowników głęboko w d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilot szybowca napisał:
To będzie klasa czysto teoretyczna. Latanie na szybowcach w Świdniku prawie zerowe, bo jak na razie to dyrektor aeroklubu świdnickiego ma szybowników głęboko w d....
Potwierdzam. Od ludzi, którzy kiedyś latali i chcą powrócić, chce za szkolenie tyle samo co przy szkoleniu od zera. Więc ma zero. Teraz jest próba wyrwania kasy z budżetu. Zapłacimy wszyscy, także ci, którzy nie poszli na warunki pana dyrektora :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę do 3 klasy Szybowcowej w ZSE i moim zdaniem to jest głupota, aby chodzić do klasay szybowcowej i dopłacać 1/4 kwoty do szkolenia. Jak można mieć za darmo w ZSE tylko wystarczy się zapisać, i co oni pieprzą, że jedyna w naszym regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł przedni, nieważne , że Aeroklub w ruinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem zainteresowany tą klasą, bo nie będę musiał przebijać się przez korki w Lublinie i jest napisane że starają się o dofinansowanie więc będzie za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
A ja jestem zainteresowany tą klasą, bo nie będę musiał przebijać się przez korki w Lublinie i jest napisane że starają się o dofinansowanie więc będzie za darmo
Do ŁUKASZA! Z chwilą otwarcia lotniska pasażerskiego zapomnij o lataniu i szkoleniu na szybowcach w Świdniku.Jak czytam powyższe posty to w Aeroklubie sekcja jest na "wymarciu". Lubelskie X LO ma 3 letnie doświadczenie w szkoleniu.Warto wykorzystać sprawdzone wzorce. Poza tym lotnisko będzie bardzo szczelnie ogrodzone wysokim płotem i nie wiadomo po której stronie zostaną obiekty Areoklubu.Może się zdarzyć, że hangary znajdą się z drugiej strony płota i jak będziesz chciał kontynuować naukę to i miejskie korki będziesz musiał zaakceptować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem powinni pogonić tą dyr. bo to przez nią o ile pamiętam w szkole skończyły się kierunki lotnicze przecież jak by nie było kiedyś była ,,budowa płatowca" i dwa inne kierunki związane z lotnictwem to ona doprowadziła do tego że był jeden kierunek ,,obróbka skrawaniem" co można sobie wsadzić w d.....e jeśli ktoś chciał się wówczas kształcić w kierunku lotnictwa, wystarczy zresztą też popatrzyć na to co się dzieje w warsztatach szkolnych, kiedyś były to fajne miejsca i było co robić. Nie wierzę w ani jedno słowo tej kobiety bo nic nie zrobiła dobrego dla tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekcja szybowcowa w Aeroklubie w Swidniku ?! Ale się uśmiałem.... Dno i trzy metry mułu. Tam nigdy sie nie latało. Tylko kolesie "politycznego" oraz znani dawcy kasy mogli latać. To taki aeroklub dla wybrańców. Kilka znanych lotniczo nazwisk miało dopust "politycznego". W swoim czasie porównywałem latanie w Radawcu i Świdniku. Radawiec pomimo kłopotów finasowych latał codziennie. Ludzie garneli się do roboty i latania. W Swidniku było sapanie... że resurs, że za gorąco, ze kasy brak, że coś tam... Zresztą, szybowce się skończą totalnie, gdy odpali Port Lotniczy w Swidniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssalowee hahodes napisał:
Sekcja szybowcowa w Aeroklubie w Swidniku ?! Ale się uśmiałem.... Dno i trzy metry mułu. Tam nigdy sie nie latało. Tylko kolesie "politycznego" oraz znani dawcy kasy mogli latać. To taki aeroklub dla wybrańców. Kilka znanych lotniczo nazwisk miało dopust "politycznego". W swoim czasie porównywałem latanie w Radawcu i Świdniku. Radawiec pomimo kłopotów finasowych latał codziennie. Ludzie garneli się do roboty i latania. W Swidniku było sapanie... że resurs, że za gorąco, ze kasy brak, że coś tam... Zresztą, szybowce się skończą totalnie, gdy odpali Port Lotniczy w Swidniku.
Pomysł na świdnickich lotników to czystka polityka.Pani Dyrektor na nośnej lotniczej "fali" stara się zaistnieć w mediach i załapać się na lotniczy torcik.Jestem pewien że temat nie wypali.Przecież są już w naszym regionie tego rodzaju profilowe szkoły jak Liceum Lotnicze w Dęblinie i lubelskie LO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje taki mudur do klasy mundurowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...